Atsižvelgiant į tai, kad mikro autobusų nuoma yra viena sparčiausiai populiarėjančių paslaugų, būtina apie ją pateikti kuo daugiau informacijos. Na, o šį kartą atkreipsime dėmesį į smulkius akcentus, kurie, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kaip mažos ir net nereikšmingos detalės, tačiau iš tiesų – jų reikšmė ne tokia jau ir maža. Taigi, pats metas skirti laiko pažinčiai su jais ir apie mikro autobusų nuomos paslaugą sužinoti tai, ko, galbūt, dar nežinojote.

Mikro autobusu nuomaNuomos punktai, kuriuose galima išsinuomoti, pasiimti ar grąžinti automobilį, visuomet buvo vienas svarbiausių akcentų. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad dažniausiai kiekviena įmonė yra įsteigusi daug nuomos punktų – bent kelias dešimtis. Taigi, jei norite sužinoti svarbios informacijos apie kurį nors iš punktų, jums nebūtina tikinti visą jų sąrašą – dabar siūloma galimybė pasinaudoti greita paieška ir filtruoti nuomos punktus pagal tam tikrus kriterijus, pavyzdžiui, jus dominančią vietovę. Tai puikus būdas taupyti savo laiką, greitai ir patogiai rasti sau aktualią informaciją.

Ne ką mažiau svarbi gali būti ir kita detalė: rinkdamiesi mikro autobusą nuomai, nepamirškite įvertinti, ką gausite už tai. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių savo dėmesį atkreipia tik į tai, kokia yra transporto priemonė ir kiek kainuos paslauga, tačiau pamiršta pasidomėti, kas įeina į tą kainą. Būtent dėl šios priežasties, vėliau kyla įvairių nesklandumų. Ar į kainą yra įtrauktas žieminių padangų komplektas? Ar galima techninė pagalba 24 valandas per parą? Ar yra atlikta techninė apžiūra? Kokie draudimai galioja? Ar draudiminio įvykio metu bus suteiktas pakaitinis automobilis? Suraskite atsakymus į visus šiuos klausimus?

Ne paslaptis, kad kiekviena įmonė taiko ir tam tikras taisykles, vykdo politiką bei deklaruoja pasirinktas vertybes. Verta pastebėti, kad būtent tai yra dar vena akcentas, kurio turėtumėte nepamiršti. Nors dauguma žmonių yra linkę manyti, kad tai nėra labai svarbu, tiesa kitokia – juk tai, ką pasirenkate, daug ką pasako ir apie jus, kaip apie asmenybę. Taigi, rinkitės atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *