Šiuolaikiniai nuomojami ofisai Kaune paprastai gali pasiūlyti labai daug skirtingų poreikių atitinkančias erdves. Tačiau visada orientuojamasi į universalumą. Tam tikrus dalykus jau turi būti įrengęs pats nuomotojas, kitus dalykus gali atskirai įsirengti ir patys ofisų darbuotojai, savininkai. Pakalbėkime apie laisvalaikio zonas, kurių paprastai primygtinai reikalauja ofisų darbuotojai, norėdami užtikrinti savo buvimo darbe ar po darbo komfortą.

Bendra virtuvėlė

Konversus ofisaiSakykime, darbovietė nėra šeima, o žmonės į darbą atvažiuoja ne indų plauti ir ne cepelinų gaminti. Tačiau nedidelė bendra virtuvėlė darbe yra tiesiog būtinas dalykas. Kodėl? Visų pirma, todėl, kad būtent bendroje virtuvėlėje vyksta labai daug svarbaus ir gero gyvenimo. Ir čia ofiso darbuotojams labai dažnai reikia ateiti atsigaivinti kava ar stipria arbata, jeigu yra dirbdinama daug ir sunkiai, ir viršvalandžius, ir norisi miego. Be to, tai patogios sąlygos užkąsti per pietus ar vietoje pietų, ar pataupant savo maistą tiesiog atsinešti dėžutėje ir tuo džiaugtis.

Bendra svetainė

Kitas puikus dalykas – tai didelė bendra svetainė biurui ar keliems biurams. Ir vėl sakysite, kad čia ne namai, o biuras, tad kam reikia tokių dalykų, tačiau šiuolaikiniai biurai mėgta iš dalies primintinų namus, kadangi žmonės ten praleidžia labai daug laiko. Kartais tu tiesiog nebegali dirbti daugiau – turi kažkiek pailsėti. Ir šį dalyką kaip tik ir gali suteikti būtent kokia nors minkšta sofa ir vaizdas priešais langą. Jeigu tai bendra net kelių biurų svetainė, tai čia gali būti ir erdvė,kur pabendrausite su žmonėmis iš kitų sektorių.

Žaidimų kambarys

Save gerbiantis didelis ofisas paprastai turi ir žaidimų kambarį, kuriame stovi bent jau stalo futbolo stalas,o idealiu atveju ir biliardo arba pulo, stalo teniso ir dar keletas stalo žaidimų dėžutėse, kuriuos išsitraukia žmonės tik per įmonės vakarėlius. Tiesa, tai apskritai ir yra ta erdvė, kur žmonės renkasi per įmonės vakarėlius ir pakėlę po alaus bokalą visai nesijaudina, kad jį išpils ant naujo stalo futbolo stalo…

Erdvės ramiems pamąstymams

Kartais reikia ir nedidelės erdvės pamąstymams, kur nebūtų nei triukšmo, nei žmonių, nei dirgiklių. Aišku, jeigu visi ten ateis, tai ir pamąstyti nesigaus. Tačiau kartais rasite ir tokių ramiųjų bei tyliųjų poilsio zonų, kuriose galės vadybininkai, kūrybingai ir kiti darbuotojai skirti laiko apmąstymams, kad spėtų sugalvoti reikalingus dalykus savo darbui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *