NT VilniusPaklausūs naujos statybos butai Vilniuje išlieka net ir tada, kai kainos pasiekia aukštumas, o pardavimų sandoriai taip pat pike. Visgi žmonės perka būstus ir parduoda, ir rinka išlieka gyva. Ir taip yra ne tik dėl to, kad žmonės perka sau amžiams bet ir dėl to, kad prie vienų namų tarsi nebe prisirišama. Tenka ieškoti keleto skirtingų namų, vietų, kur būtų galima gyventi. Nėra aišku, kiek iš tikrųjų galima tikėtis laiko gyventi viename bute. Butai išaugami tarsi drabužiai. Štai vienos šeimos pasakojimas, kaip ji keliavo per butus.

Pirmieji atskiri namai

Kaip sako moteris, įsigijus pirmąjį būstą tada da nesvajojo apie tokį dalyką kaip naujos statybos butai Vilniuje. Tai dar atrodė tolima ir per brangu. Iš savo santaupų ir iš tėvų pinigų pavyko įsigyti butą tiesiog sau. Vieno kambario, patį mažiausią, bendrabutyje. Tuo metu kainavo dar labai nedaug, buvo 2009 – ieji, ir būsto kainos buvo visiškai mažos. Tačiau vėliau ėmė augti ir ji džiaugėsi, kad turi šį butą. Jos vyras, kurio ji tada nepažinojo, taip pat labai panašiai buvo įsigijęs vieno kambario buto. Moteris sako, kad apie tai, kiek kartų keitė namus prieš tai, kai nuomojosi, kalbėti net neverta. Teko studijų metu pakeisti iki dešimt skirtingų butų ir daugybę sugyventinių draugių ir draugų, studentų.

Pirmasis bendras butas

Panorę apsigyventi kartu, abu išnuomojo savo butus ir išsinuomojo didesnį, dviejų kambarių butą. Po metų suprato, kad metas butą nusipirkti. Pirko dviejų kambarių, geroje vietoje, pardavę anuos du. Smagiai sau gyveno, vėliau atsirado kūdikis. Trise tokiame bute gyventi galima, tačiau iki tol, kol vaikas dar per daug nepaaugęs.

Antrasis didesnis butas

Po penkių metų nuo tada, kai pirko pirmąjį butą, šeima įsigijo didesnį ir jau kitokios kategorijos. Tai buvo trijų kambarių butas (tėvų miegamasis, vaiko kambarys ir virtuvė, sujungta su svetaine), tolimesniame rajone, tačiau naujos statybos name. Ten buvo tvarkinga aplinka vaikui augti.

Trečiasis butas

Trečiąjį butą jauna šeima pirko juokaudama, kad tikisi, jog čia jau bus pabaiga ir daugiau butų keisti nebereikės, nes neišaugs. Tai paskatino tai, kad buvo imtasi lauktis antrojo vaiko, o žvelgiant į ateitį, vis tiek būtų geriau, kad vaikai ateityje turėtų atskirus kambarius. Kadangi sąlygos leido būtent tada paimti gerą paskolą, tai sprendimo neatidėliojo ir pardavę senąjį butą, nusipirko dar didesnį.

One thought on “Jaunos šeimos būstą dažnai pakeičia net kelis kartus

  • rugsėjo 21, 2020 @ 08:57
    Nuolatinis saitas

    Mums renkantis būstą buvo svarbu jo saugumas, vieta, geros ir patogios bei automobilio saugumą užtikrinančios parkavimo vietos, su kiemo vartu automatika. Prieš renkantis savo namus, kreipiame dėmesį į atrodo įvairias smulkmenas, tačiau jos sudaro bendrą visumą ir tai parodo ar būsto pasirinkimas yra geras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *