Nauji butai prie jūrosPirkėjai ieškantys, kur įsigyti butą dažnai turi labai daug klausimų ir abejonių. Iš tiesų tai yra labai atsakingas žingsnis, todėl reikia atidžiai viską apgalvoti ir tik tuomet pirkti. Šiuo metu parduodami naujos statybos butai Klaipėda, kurie labai domina pirkėjus, tačiau jie svarsto ir apie galimybę pirkti senos statybos butus. Ką reikia žinoti apie svarbiausius kriterijus, kurie turi būti nustatomi kiekvieno pirkėjo?

Pradėkite nuo tinkamos vietos pasirinkimo. Kažkam tiks gyventi miesto centre, o kažkas norės nuošalesnių rajonų. Kiekvienas turi pagalvoti apie tai, nes vietos pasirinkimas yra pats svarbiausias. Jeigu apsigyvensite netinkamoje vietoje, tai vėliau dėl to tikrai labai gailėsitės. Galbūt jums bus nepatogu važinėti į darbą ar vežioti vaikus į mokymo įstaigas, o gal viešojo transporto sustojimas bus toli nuo namų. Viską reikia labai gerai apgalvoti, nes viskas labai svarbu.

Kaina už kurią pirksite butą daugeliui pirkėjų yra svarbesnė, nei vieta, tačiau tai nėra teisinga. Pirmiausia reikia rinktis patogią vietą ir tuomet ieškoti tinkamos kainos. Juk dažniausiai žmonės turi numatę tinkamą rajoną ar kelis rajonus, tad tikrai yra didelė galimybė, kad jie suras tinkamą butą toje vietoje už tinkamą kainą. Svarbu nuspręsti, kiek galite mokėti už butą. Nuo to priklauso ir pasirinkimas. Taip pat reikia nepamiršti ir apie papildomas išlaidas, kurios galimai gali būti, pavyzdžiui, dokumentų tvarkymas, remontas, baldai ir t.t. Visa tai reikia numatyti.

Šiuo metu naujų butų pardavimas Klaipėdoje yra pakankamai didelis, tačiau parduodami ir senos statybos butai. Jeigu nesate nusistatę, kad būtinai norite pirkti tik naujos statybos butą ar norite būtinai pirkti tik senos statybos butą, tai jums reikia apsvarstyti visus privalumus ir trūkumus. Pagalvokite, kas jums svarbu ir tuomet spręskite. Pavyzdžiui, vieniems pirkėjams labai svarbu, kad butas būtų būtinai naujas, nes jiems nepatinka senos statybos butai ir jų aplinka. Kiti nori pirkti ekonomišką butą, kad nereikėtų mokėti labai daug pinigų už šildymą šaltuoju metų laiku, todėl jiems tiks tik naujos statybos butai. Kitiems reikia pigaus buto, todėl jie renkasi tą, kuris pigiausiai kainuos. Kaip matome viskas labai individualu ir reikia apie viską pagalvoti iš anksto. Jums reikia nuspręsti, kuris variantas jums labiausiai tinkamas ir nesirinkti pagal kitų patarimus, nes gyventi tame bute reikės jums, o ne tiems, kurie patarinėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *