Kokia problema spausdinant nuotraukas ant drobės?

DrobėsSpausdinti nuotraukas ant drobės – dažnas klientų prašymas, tačiau tai ne visada taip paprasta, kaip jums atrodo. Matote, nuotraukų spausdinimo ant drobės problema yra ta, kad spausdinate ant paviršiaus, kuris yra storesnis už popierių. O tai reiškia, kad negalite tiesiog spustelėti spausdinti ir tikėtis, kad vaizdas bus perkeltas teisingai. Pirmiausia turite įsitikinti, kad spausdinate ant tinkamo tipo drobės. Rekomenduojame naudoti aukštos kokybės prekės ženklą, pavyzdžiui, toliau paminėtus tipus. Jei spausdinate ant netinkamo tipo drobės, nuotrauka gali išeiti neryški, pikseliška ar net keistai atspindėti spalvas. Arba dar blogiau – gali plyšti audinys ir deformuotis drobė. Plačiau: drobiunamai.lt/fotografijos-ant-drobes čia.

Kaip spausdinti nuotraukas ant drobės: ką reikia žinoti

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite tinkamo tipo drobę (rekomenduojame naudoti sunkų, patvarų audinį, pvz.) O norint užtikrinti aukštos kokybės atspaudus, kurie neišsikraipys ir nesuplyš audinio, jums reikės spausdintuvo su nuotraukų spausdinimo galimybėmis. Norėdami įsitikinti, kad spausdinsite geriausios įmanomos kokybės nuotraukas, turėsite šiek tiek pakoreguoti spausdintuvo nustatymus. Taip pat norėsite įsitikinti, kad spausdintuvas prijungtas prie kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio (ne tik įjungtas į sieną). Taip yra todėl, kad nuotraukų redagavimo programine įranga turėsite įkelti nuotraukos failą.

1 žingsnis: suraskite geriausią nuotrauką

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, norėsite pasirinkti aukštos kokybės geriausios turimos asmens ar asmenų, kuriuos norite spausdinti ant drobės, nuotraukos vaizdo failą. Tai reiškia, kad turėsite įsitikinti, jog nuotrauka yra kuo aiškesnė, ryškesnė ir gerai apšviesta. Geriausios nuotraukos, kurias galima naudoti, bus gerai sukomponuoti, didelės raiškos vaizdai be daug skaitmeninio triukšmo ar grūdėtumo. Galite naudoti net nuskenuotas senas nuotraukas, jei jos yra geros būklės. Galite naudoti bet kokio tipo nuotraukas – nesvarbu, ar jos skaitmeninės, ar atspausdintos. Jei norite atspausdinti tam tikrą nuotrauką su tam tikra spalvų gama, prieš spausdindami ant drobės taip pat galite nuotrauką spalviškai pakoreguoti nuotraukų redagavimo programine įranga. Arba jei norite užfiksuoti tam tikrą nuotaiką, nuotrauką galite papildyti meniniais filtrais ar efektais. Drobiunamai.lt – daugiau informacijos čia.

2 žingsnis: pakeiskite nuotraukos dydį ir apkarpykite ją

Prieš įkeldami nuotrauką į nuotraukų redagavimo programinę įrangą, norėsite įsitikinti, kad ji yra tinkamo dydžio. Lengviausias būdas tai padaryti – pakeisti nuotraukos dydį iki tikslaus drobės dydžio. Taip užtikrinsite, kad nuotrauka nebus per maža, kad ją būtų galima įžiūrėti, ir kad ji neuždengs per didelės drobės dalies (dėl to spausdinimas gali būti netolygus).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *