Stovykla vasaros metu gali būti geriausiu sprendimu, kuomet svarstoma, kuo vaikai turėtų užsiimti vasaros metu. Galite būti užtikrinti, kad stovykla duos tikrai nemažai naudos, o suformuota stovyklos komanda išmokys vaikus dirbti grupėse ir kartu siekti bendrų tikslų.

stovyklos komandaVaikais paprastai labai noriai vyksta į stovyklas, nes tikisi, kad čia pavyks puikiai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų. Jiems dažniausiai daro įspūdį tai, kad čia atvažiuoja vaikų iš visos Lietuvos, taigi, galima susirasti draugų ir iš kitų miestų, ir gana dažnai nutinka taip, kad vaikai tarpusavyje bendrauja ir po stovyklos.

Stovyklų pasirinkimas šiandien tikrai yra platus, tad galėsite rinktis iš gausybės galimų variantų. Vaikams dažnai patinka tokios stovyklos, kuriose gausu įvairių aktyvių užsiėmimų, tad nuobodžiauti čia tikrai netenka. Visai nesvarbu, kokią stovyklą pasirinksite, galite būti tikri, kad vaikai čia leis laiką tikrai turiningai. Vaikų komandos formavimas paprastai vyksta žaidimo forma, tačiau vaikai išmoksta labai svarbaus dalyko – dirbti kartu ir siekti bendro tikslo.

Paprastai stovyklose vaikai paskirstomi į amžiaus grupes, ir tai leidžia vaikams lengviau susibendrautii ir atrasti bendrų interesų. Galite būti užtikrinti, kad vaikai tikrai susiras draugų, su kuriais norės bendrauti ir vėliau.

Stovyklos gali būti labai įvairios trukmės, tad galite rinktis ir vienos dienos, ir mėnesio stovyklas. Nors kartais tėveliai baiminasi dėl galimų stovyklos kainų, tačiau jos paprastai nebūna labai didelės, ir investuoti į tai tikrai verta. Gana dažnai vasaros metu tėvams būna sudėtinga apsispręsti, kam patikėti vaikų priežiūrą – juk vaikų vasaros atostogos paprastai būna kur kas ilgesnės nei tėveliams suteikiamos atostogos, taigi, dieną vaikų priežiūrą tenka patikėti kitiems asmenims, ir ne visada yra galimybė tai palikti seneliams.

Taigi, stovykla gana dažnai gali būti pačia geriausia išeitimi, kuomet svarstoma, kam patikėti vaikų priežiūrą. Taip pat svarbu ir tai, kad čia vaikai įgyja naujų įgūdžių bei susiranda naujų draugų. Galite būti tikri, kad vaikai čia praleis laiką ne tik smagiai, bet ir turiningai, o jų priežiūra bus patikėta kvalifikuotiems specialistams.

One thought on “Stovyklos komanda – darbui drauge

  • liepos 17, 2020 @ 09:38
    Nuolatinis saitas

    Stovyklos vaikams vasarą yra tikrai labai gera išeitis vaikams. Pati savo vaiką leidau į stovyklą, kuri buvo susijusi su lietuvių tradicijomis, papročiais bei amatais, buvo kuriamos bei dainuojamos įvairios sutartinės bei organizuojamos kitokios veiklos, vaikas tikrai džiaugėsi grįžęs iš stovyklos, nes praleido gerai laiką bei išmoko ir sužinojo daug vertingų dalykų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *