Šiandieną sieninės spintos populiarios. Daugelis renkasi tokius sprendimus. Tai, ypač patogu jei jūsų butas mažas, o baldų norite sutalpinti kuo daugiau. Kartais mažose patalpose vietos nepakanka, netgi būtiniausiems baldams (stalams, lovoms, spintoms ar kitiems). Sieninę spintą galite įrengti nišoje, sienoje, prieškambaryje, kampe. Įrenginėjant svarbu, kad lubos ir grindys būtų lygios. Jei gyvenate name galima parinkti tokias vietas, kaip tamsusis kambariukas, palėpė, vieta po laiptais ar kitą. Tokiu būdu galėsite išnaudoti ne itin reikalingą erdvę. Sieninė spinta, įrengta tinkamoje vietoje, gali suteikti jūsų namams ne tik tvarką, bet ir jaukumą. Galite rinktis, kaip atsidarinės durys, ar standartiškai varstysis, ar stumdysis. Stumdomos durys tinkamos ypač mažose patalpose, kadangi nereikės palikti papildomai vietos, kad jas galėtumėte atidaryti.

sieninės spintosSvarbu gerai paruošti vietą spintai, kurią planuojate įrenginėti sienoje. Priešingu atveju galite turėti vargų. Jei jūsų name ar bute yra nelygios grindys, spintos durys gali nusislinkti į tą grindų pusę, kuri yra žemesnė. Tai ne tik gadins įvaizdį, tačiau ir nebus lengva darinėti duris. Jas gali būti sunku atidaryti, jos gali strigti. Drabužius ar kitus daiktus daugelis ima iš spintos kas dieną. Nei vienas nenorėtų susidurti su tokia problema. Tai gali erzinti bei gadinti nuotaiką, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį. Nepamirškite lubų, būtinai prieš įrenginėjant sieninę spintą atidžiai apžiūrėkite jas. Netinkamos nelygios sienos, kadangi atidarę duris galite matyti tarpus, kurie gal būti tarp sienų ir lentynų (ypač tuo atveju, jei spintoje norite dėti drabužius sulankstytus).

Sieninės spintos puikus sprendimas, jei darėte bute ar name remontą, tačiau tik po to pastebite trūkumus. Šis baldas gali juos užmaskuoti, svarbu pasirinkti gerus meistrus. Galite kreiptis į įmones, kurios siūlo vidaus apdailos ar remonto darbus, arba samdyti pavienius meistrus. Jų darbas greičiausiai kainuos mažiau, tačiau svarbu pasirinkti tokius, kurie turi patirtį, dirba atsakingai ir sąžiningai. Patariama remonto darbams atlikti pasirinkti žmones, kurie jau teikė savo paslaugas jūsų draugams ar kaimynams. Meistrai su rekomendacijomis neturėtų pavesti.

Sienines spintas galite rinktis standartines arba individualias. Čia jau priklauso nuo jūsų pageidavimų ir fantazijos. Patarimų galite klausti meistrų, kurie jums įrenginės spintą sienoje. Tai padaryti galite ir patys, tačiau jums prireiks laiko, reikiamų medžiagų ir šiek tiek žinių, kaip tai atlikti. Jei niekada nėra tekę įrenginėti sieninės spintos, verčiau kreipkitės į specialistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *