Rankų darbo papuošalai (angl. handmade jewelry) – tai itin universalūs gaminiai. Juos gamina daug meniškos sielos žmonių, kurie kiekvieną aksesuaro detalę neria, mezga, klijuoja ir visą kitą daro kruopščiai bei su dideliu atsidavimu. Rankdarbių gamyba gali užsiimti beveik kiekvienas, kuris tik turi tam noro ir laiko. Išmokti nėra sudėtinga, o ypač dabar, kai mokymuisi gali pakakti nemokamos interneto pagalbos – nereikia pirkti anksčiau naudotos meistro patirties pamokų ar knygų. Kiekvieną kartą gaminama netgi to paties dizaino papuošalo kopija bus pakartota ne identiškai – tuo ir išsiskiria kiekvieną kartą naujai gaminami vienetiniai rankų darbo papuošalai.

Rankų darbo papuošalaiRankų darbo papuošalai yra senas amatas, susiformavęs prieš mechanizuotos įrangos papuošalų gamybą, todėl ir patys aksesuarai atrodo vis įdomiau. Žmonės, norėdami pralenkti kaip štampus dėliojamus mašinų gaminamus papuošalus, sugalvoja vis daugiau priemonių savo gamyba išsiskirti iš kitų. Šis dalykas ir yra svarbiausias papuošalų gamyboje – nėra jokios baimės suklysti, nes suklysti neįmanoma – kiekviena tariama klaida yra naujo dizaino išradimas.

Yra dizainerių, kurie teigia, jog to paties modelio papuošalas, pagamintas rankomis ir pagamintas mechanizmu, skiriasi ne tik išvaizda, bet ir pojūčiu – rankose ilgesnį laiką praleidęs gaminys sugeba netgi įsigerti gamintojo kvapo ar jausmų. Yra tikinčių ir tuo, jog asmeniškai rankomis liečiami dirbiniai yra daug tiesesni ir kruopštesni, nes žmogus, gamindamas tokį produktą, nenori leisti sau padaryti jo neidealiai, kai tuo tarpu įrenginiams jų darbas nerūpi, nes jie yra užprogramuoti ir su laiku dėvisi greičiau.

Daugiau informacijos rasite: http://onlyhandmadejewelry.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *