Pasiruošimas vestuvių šventei paprastai gerokai užtrunka,ir gana dažnai iškyla klausimas, nuo ko vertėtų pradėti pasiruošimą šventei. Gana dažnai praverčia ir vestuvių planuotojo samdymas, o tuo atveju, jei viską nuspręsite organizuoti patys, tuomet vertėtų kruopščiai susidaryti planą, kas turėtų būti atlikta.

vestuvių šventeiVisų pirma, žinoma, vertėtų nuspręsti vestuvių datą, o jau tada, kai bus viskas suderinta su civilinės metrikacijos skyriumi, ir apsispręsite, kiek svečių kviesite (pravartu susidaryti sąrašą), teks nuspręsti, kur norėtumėte švęsti vestuves, ir, žinoma, užsakyti šventės patalpas.

Kai bus nuspręsta, kur bus švenčiamos vestuvės, galėsite užsisakyti vestuvinius žiedus bei drabužius, prie kurių derinsite įvairius aksesuarus. Taip pat teks pagalvoti apie įvairias šventės dekoracijas bei, jei reikės, indų nuomą.

Limuzinų nuoma vestuvėms – taip pat dažnas pasirinkimas, todėl vertėtų transporto priemonę užsisakyti dar iš anksto. Tokiu atveju galėsite būti garantuoti, jog šventės metu tikrai turėsite reikalingą transporto priemonę. Automobilių puošimas kartais patikimas pamergėms ir pabroliams, o kartais tai nusprendžiama daryti ir savarankiškai.

Nevertėtų pamiršti, kad pakvietimus svečiams reikėtų išsiųsti ne vėliau nei likus mėnesiui iki vestuvių datos. Siųsdami kvietimus, galite paprašyti svečių, kad jie per savaitę ar dvi pateiktų atsakymą dėl dalyvavimo jūsų šventėje – tikiu atveju galėsite lengviau orientuotis, kokį kiekį maisto ir gėrimų jums reikėtų užsakyti. Taip pat galėsite užsakyti tortą ar kitus kepinius, bei puokštes, kurių reikės ne tik jaunajai, bet ir liudininkei bei pamergėms. Nuotakos gana dažnai nurodo pamergėms, kokios spalvos turėtų būti suknelė, taigi, puokštes bus lengviau priderinti.

Vis labiau artėjant šventės datai, reikės susitarti ir su kirpėja bei visažiste – likus porai savaičių nuotakos gana dažnai nusprendžia atlikti bandomąją šukuoseną ir bandomąjį makiažą, ir tuo atveju, jei kirpėjos ar visažistės darbas netenkins, dar bus laiko pasirinkti kitą specialistę.

Taigi, jei vestuvėms ruošitės planingai ir iš anksto numatysite, kas turi būti atlikta, tokiu atveju, tikėtina, viskas vyks tikrai sklandžiai ir jums neteks patirti daug streso, kaip gana dažnai nutinka, kuomet ruošiamasi vestuvėms.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *