JAV atliktas tyrimas parodė, kad kiekvienam pasiskolintam doleriui verslo pardavimai padidėja apie 2,31 USD. Taigi, galima paskaičiuoti, kaip verslo paskolos gali padėti įmonei augti finansiškai. Įvertinus investicinę grąžą, reikėtų tiksliai žinoti, kur investuosite gautą sumą, taip pat turėti verslo planą.

Verslo planas pravers ne tik jums, bet ir kreditoriams. Jame turėtų būti aiškiai nurodyta, kiek jūs dabar uždirbate, kas yra jūsų klientai, kokios sritys yra pelningiausios. Taip pat reikia žinoti, kokia yra situacija rinkoje, kas jūsų konkurentai, kokios jų ir jūsų stipriosios pusės. Tada peržvelkite ateities planus – ką ruošiatės daryti artimiausią mėnesį ir artimiausius metus. Turėtumėte rašyti ne abstrakčiai, bet labai konkrečiai: kovo mėnesį numatomi šie darbai, balandį – tokie. Rašant apie ateitį, nurodykite konkrečiai, kaip bus panaudota verslo paskola – kiek pinigų reikės įrangai atnaujinti, technologijoms įdiegti, reklamai ir kitiems darbams.

Dar vienas svarbus faktorius, kokiu metu ruošiatės skolintis, ar tada, kai įmonėje yra viskas gerai ir ji neša vis didėjantį pelną, ar tada, kai yra nuosmukio laikotarpis ir paskolos griebiamasi tarsi šiaudo. Pirmuoju atveju paskolos gaunamos lengviau, o antruoju – reikėtų gerai pagalvoti apie riziką ir ar papildomi pinigai tikrai padės išspręsti sunkumus. Verslo paskolos gali būti labai naudingos, padėdamos daugiau uždirbti, ir atvirkščiai, gali tapti kilpa ant kaklo, kai pasikeitus rinkos situacijai negalėsite jos grąžinti.

Vienų finansavimo įmonių paskolos išduodamos labai atsargiai, gali būti ir taip, kad įsigilinus į įmonės dabartinę padėtį, finansavimas nebus suteiktas. Vis tik nusiminti nereikėtų, nes visada galima kreiptis į alternatyvius finansavimo šaltinius, kurie verslo paskolas išduoda greičiau ir operatyviau. Net jei lengvai gavote finansavimą, nereiškia, jog neturite laikytis savo verslo plano ir iššvaistyti pinigus neesminiams dalykams.

„Noviti Finance“ įmonė išduoda verslo paskolas 1 darbo dienos laikotarpiu. Įmonei rūpi jų klientai, o ne tik galimybė, kuo daugiau uždirbti iš procentų. Todėl nesėkmės atveju, likvidavus kliento verslą, paskolą galima išsimokėti 3 metų laikotarpiu be delspinigių ir procentų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *