Kada dažniausiai tvarkome automobilių stiklus? Tuomet, kai kažkas netikėto nutinka ir jie dūžta. Vienas iš netikėtumų būna tuomet, kai ateiname prie savo automobilio ir randame daug šukių, skylę bei ką nors pavogta iš salono.

Rasite jį netikėtu metu

Tvarkome automobilių stiklusToks momentas, kada randate savo mašiną su skyle ir suprantate, kad įvyko įsilaužimas, būna visada netikėtas. Per pirmąsias sekundes jums nešaus į galvą stiklų remontas ir mintys apie jį. Pirma labai pasimesite, atsiras fizinė reakcija: kraujo spaudimas gal pakils, ims drebėti rankos ar kojos, tirpti galūnės, ir visa tai suteiks tam tikrą nervinį protrūkį. Vėliau imsite galvoti ir pykti, kas taip ir kodėl padarė, pyksite ir ant savęs, kad palikote mašiną ten, kur palikote, gal reikėjo ją padėti kitur. Bandysite apžiūrėti ir įvertinti žalą, labiausiai bijodami, kad nebūtų pavogta kažkas, kas jums labai svarbu. Šiais laikais žmonės labiau bijo, kad bus pavogti jų duomenys negu laikmenos, kuriuose tie duomenys yra.

Nepalikti mašinos be priežiūros

Tuomet pradėsite viską vertinti realiais veiksmais. Vadinasi, jūsų mašina čia taip su skyle stovi vidury kiemo, kas nors gali dar ką nors iš jos pavogti. Aišku, kviesite policiją ir pasiūlysite jai ieškosite nusikaltėlių, įvertinsite žalą, duosite parodymus. Jeigu turite gerą draudimą, jis jums gal apmokės viską, bet tik tam tikrais atvejais. Tuomet galvodami, kas nutiko, turėsite remontuoti mašiną. Tačiau nesinorės nė per metrą atsitraukti nuo jos – juk langas iškultas.

Surasti tinkamą servisą

Taigi, galbūt net per telefoną google paieškoje bus ieškomas stiklų remontas ir geras servisas netoliese, kur sutvarkytų stiklus. O gal iškart skambinsite pažįstamam meistreliui, kuris tokius darbus daro. Visgi geriausia būtų kreiptis į profesionalus, kurie iškart gali gerai tą remontą atlikti. Taip ir padarysite. Paskambinsite, pasakysite, kas atsitiko, sužinosite, kad jūs „jau penktas šią savaitę toks“, o tada liks kitas rūpestis.

Nuspręsti, ar galite patys nuvažiuoti

Priklausomai nuo to, kaip langas sudaužytas, jūs arba galėsite su avarinėmis šviesomis važiuoti į servisą, arba jums reikės kitokios pagalbos. Tuomet gal dar kviesitės draugą, kuris turi kablį ir virvę, bei prašysite, kad nutemptų jūsų transporto priemonę. Kita vertus, jeigu stiklas iškultas šone ir labai netrukdo, tai susirinksite stiklų liekanas nuo sėdynių iš salono ir važiuosite į servisą. O iš ten kviesitės taksi ir keliausite į darbą, kuriame jau nebuvote pusę dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *