Sms siuntimas internetu yra šių laikų vadinamasis „trend‘as“, tai yra mada, kuria užsiiminėja vis daugiau Lietuvoje gyvenančių piliečių. Tiesą sakant, paaiškinti, kodėl taip yra, ganėtinai paprasta – teikiami pasiūlymai interneto operatorių visą galva pranašesni už mobiliųjų, žvelgiant ne tik į kainą, tačiau ir pačios paslaugos kokybę, efektyvumą. Dėl šios elementarios priežasties šiandieną norėtųsi truputėlį paagituoti jus, mielieji skaitytojai, išmėginti minėtąją paslaugą – pateiksiu esminius paaiškinimus, argumentus, leidžiančius manyti, jog sms internetu turi neįveikiamų pliusų.

SMS siuntimas internetuNieko nelaukdamas, norėčiau pristatyti esminį pranašumą, dėl kurio, tiesą sakant, didžioji dalis žmonių ir pasirenka būtent šią paslaugą ir išsižada mobiliųjų operatorių. Kaip žinote, dauguma piliečių nėra linkę įsipareigoti ilgam laikotarpiui – šaunu, jog internetiniai operatoriai, siūlantys paslaugą sms siuntimas internetu, tokios funkcijos bei opcijos nevykdo – paprasčiausiai pasipildote sąskaitą ir ją leidžiate paslaugos vykdymui. Kitas neįtikėtinai šaunus pliusas yra tas, jog sms siuntimas internetu suteikia lietuviams galimybę bendrauti su emigrantais, esančiais užsienio šalyse, kur kas pigiau, nei mobilieji operatoriai. Šiuo metu tūkstančiai lietuvių yra palikę gimtąjį kraštą, siekdami surasti savo laimės paukštę svetur – be jokių abejonių, ryšiai su giminaičiais, likusiais mūsų krašte, turi būti išlaikomi – pasitelkus šią paslaugą bendrauti galėsite, kad ir kiekvieną dieną, kadangi, kaip ir minėjau, kainos paprasčiausiai nesikandžioja. Nereikėtų pamiršti ir to, jog internetiniai operatoriai kiekvieną mėnesį (dažniausiai) savo klientams siūlo įvairiausias lengvatas, kuriomis gali pastarieji pasinaudoti – turiu omenyje tai, jog neretai yra suteikiamas specifinis skaičius nemokamų trumpųjų žinučių – žmonės, tokiu atveju, gali dar kartelį įsitikinti paslaugos kokybe, efektyvumu – tai yra sveikintina.

Reikėtų sutikti, jog pateikti argumentai, liudijantys, jog sms siuntimas internetu yra puiki paslauga, yra svarūs bei solidūs. Pateikta informacija leidžia manyti, jog internetiniai operatoriai šiuo metu yra visa galva viršesni už mobiliuosius – išmėginkite paslaugą ir įsitikinkite tuo patys.

Be to, yra galimybė siųsti SMS žinutės tiesiog iš savo Android telefono pasinaudojus programėle SMS siuntimas internetu iš Google Play.

Lauksime Jūsų atsiliepimų!

Raktažodžiai:    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *