Tik tada, kai pripažįstame, kad visgi mums praverstų skalbimo mašinų remontas Vilniuje, išdrįstame susiskaičiuoti, kiek visgi visa tai kainuoja, kiek kainuoja turėti skalbimo mašiną. Ir kiek kainuoja, kiek mums atsieina turėti ją sugedusią – tokią, kuri sutrauko, suplėšo, sugadina drabužius, ir pan. Tačiau vis tiek, nepaisant visko, norisi ją turėti, džiaugtis švara ir skalbiniais.

Susitraukusi suknelė

Skalbimo mašinosVienas iš dalykų, kurie tikrai vienašališkai gali būti pavadinti drabužių sugadinimu – tai jų susitraukimas. Ir tai tikrai ne naujiena daugybei žmonių, kadangi rūbai tikrai dažnai susitraukia, jeigu būna skalbiami netinkamai. Arba žmonės pasirenka netinkamas programas skalbimui, per aukštą ar per žemą temperatūrą, arba pati mašina nedaro to, ką turėtų daryti ir tiesiog skalbia ne pagal programą, savaip, ir sugadina. Eglė prisimena, kaip neteko mėgstamiausios suknelės: „Turėjau tokia vilnonę ilgoką suknelę. Ji buvo šiek tiek ilgesnė negu iki kelių ir man kažkaip visada atrodydavo, kad ji galėtų būti šiek tiek trumpesnė, kad labiau atitiktų madą. Nepaisant to, ji buvo mano mėgstamiausia, ją vilkėdavau labai dažnai į darbą, žiemos metu su suknele, kuri vilnonė ir ilgoka, eiti į darbą tikrai smagu. Kartą sugedo mašina, prasidėjo kažkokie pasispardymai. O kai išsiėmiau skalbinius, pamačiau, kad mano žalioji suknelė daug mažesnė. Na ir gerai, pagalvojau, dabar turėsiu trumpesnę, kaip ir norėjau. Deja, ją apsirengus kažkaip jau nesmagiai jaučiausi, tai suknelei tiesiog netiko būti trumpai ir ankštai, taigi, greitu metu man paskui teko ir išvis su ja atsisveikinti“, – pamena Eglė.

Augantis megztinis

Domas atsimena, kaip megztinis, kurį numezgė mama, paaugdavo kaskart jį išskalbus. „Mamos megzti rūbai visada paskui išsitampo ir padidėja. Kaskart tą sakom ir prašom, kad megztų kad ir per mažus, arba kad siūlus pakeistų, kad akis labiau, tvirčiau sukabintų, kaip kokius šarvus audžiant. Per šias Kalėdas gavau nuostabų megztinį, kuris buvo man gero dydžio. Kaskart išskalbus, jis labai padidėdavo. Šiuo metu jis jau yra padidėjęs 3 dydžiais. Neapsisprendžiu, ar padovanoti kam nors, kas dėvi XXL, ar užsiauginti pilvą“ – juokauja Domas.

Suplėšyti šventiniai rūbai

Kristina skaudžiai prisimena, kaip jos draugės vestuvėms turėjo parūpinti šventinius rūbus visoms moterims ir mergaitėms. Buvo daug tiulio, šilko ir lengvų audinių. Deja, išskalbus su sugedusia skalbimo mašina, liko tik daug skutų ir ašarų.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *