Ritininės užuolaidos arba dar visiems gerai žinomi roletai užkariavo daugelio namus. Ar žinote kokie populiariausi roletai? O ar žinote kaip juos išsirinkti? Kai tik prireikia uždangos langams iškyla labai daug klausimų.

populiariausi roletaiParduotuvėse siūlomi įvairių spalvų roletai. Dydžiai, raštai ir rūšys gali priversti pasimesti net ir labiausiai dėl savo sprendimo užtikrintą klientą, kai tik jis pamato tokią galybę prekių. Daugiausia roletų renkamasi plastikiniams langams. Jie dengia tik stiklą ir niekur nekliūna. Virš lango jis susukamas į ritinį ir arba paliekamas, arba uždengiamas. Visi girdėjome posakį, kad klasika niekada nesensta. Tas pats posakis galioja ir renkantis roletus. Klasikiniai arba dar vadinami tradiciniai jau daugelį metų neišeina iš mados. Jie gali būti montuojami ne tik ant lango rėmo, bet ir nišoje ar lubose. Jei turite kelis langus, tai ne bėda. Tokiais roletais uždengsite kelis langus vienu metu.

Ne tik klasikiniai roletai labai populiarūs. Juos paskutiniu metu vejasi ir diena – naktis roletai. Tai dvigubo audinio juostų, kurios reguliuojant arba uždengia visiškai langą, arba leidžia į patalpas šviesą. Jie labai patogūs ir tinkami tiems, kurie savo namuose nenori užuolaidų derinti su roletais. Juk jie atstoja tiek dienines, tiek ir naktines užuolaidas. Iš naujovių klientams dabar siūlomi foto roletai. Norite papuošti kambarį gražiu gamtos vaizdu? O gal norite įamžinti savo nuotrauką ant lango? Nesvarbu koks noras, nes bet kurį patikusį vaizdą galima perkelti ant roleto audinio.

Žinoma, kad populiariausi roletai yra tie, kurie labiausiai perkami, tačiau paskutiniu metu keičiasi vartotojų poreikiai, todėl norisi išskirtinumo, todėl ieškomi vis naujesni sprendimai. Vietoje nesnaudžia ir gamintojai. Jie siūlo įvairius patobulinimus. Renkantis svarbi ne tik rūšis, bet ir spalvos. Žinoma, kad būna įvairių spalvų roletai, tačiau patys populiariausi yra pastelinių spalvų: gelsva, kreminė, smėlinė ir pan. Renkantis dydžius reikėtų išsikviesti specialistą, kuris ne tik išmatuos, bet ir patars, kurį modelį geriau pasirinkti. Kartais norisi netradicinių sprendimų, tačiau geriausiai tinka klasikiniai deriniai. Specialistas parodys pavyzdžių ir bus lengviau išsirinkti tinkamus gaminius savo namams.

Roletai yra puikus būdas ne tik išvengti pašalinių žvilgsnių, bet ir apsisaugoti nuo saulės ar šviesos. Jie atstoja dienines ir naktines užuolaidas, taupo vietos ir padeda visuomet išlaikyti švarą ir tvarką namuose. Juk jie nerenka dulkių. Tai taip patogu.

Raktažodžiai:        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *