Kuomet svarstoma pasikeisti grindų dangą, dažnai iškyla klausimas, koks pasirinkimas gali būti pats geriausias. Pasirinkimo galimybių yra tikrai nemažai: pasirenkama plytelės, kiliminė danga, laminatas, linoleumas, o taip pat ir parketas grindims. Pastarasis variantas paskutiniu metu tampa vis populiaresnis, todėl gana dažnai pasvarstoma, ar šis pasirinkimas tikrai gali būti pats geriausias.

parketas grindimsNorintys sutaupyti pinigų, gana dažnai pasvarsto ir apie kitus galimus pasirinkimus, pavyzdžiui, linoleumą ar laminatą. Jų kaina yra mažesnė nei parketo, tačiau pastebėta, kad tarnavimo trukmė yra gerokai mažesnė. Taigi, jei norite, kad grindų danga būtų kuo patvaresnė, tokiu atveju vertėtų rinktis kitokius variantus. Pavyzdžiui, plytelės gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, tačiau mūsų šalyje yra įprasta jomis grindis kloti tik prieškambaryje, vonios kambaryje ar virtuvėje. šiltesnėse šalyse toks sprendimas priimamas tikrai gana dažnai – plytelės klojamos net ir miegamajame ar svetainėje.

Dar vienas galimas pasirinkimas – tai kiliminė danga. Tai prideda namas jaukumo, o danga tikrai nekainuoja brangiai, tačiau kiliminės dangos valymas gana dažnai pareikalauja tikrai nemažų pastangų. Tam tikrai gali praversti ir valymo iranga, taigi, išvalyti dangą gali būti ne taip ir paprasta. Taigi, ir tai negali būti labai praktišku pasirinkimu.

Parketas namuose visada atrodo labai estetiškai ir prideda namų interjerui jaukumo, tačiau kartais minties pasirinkti šį variantą atsisakoma, nes manoma, kad tai kainuos pernelyg brangiai, o jį kloti bus labai sudėtinga. Vis dėlto, kaina tikrai yra prieinama, be to, visada galite būti garantuoti, jog parketas tarnaus tikrai ilgą laiką. Jei dvejojate, ar parketą pavyks kloti patiems, išeitis taip pat yra – juk tai paprasčiausiai galite patikėti patyrusiems specialistams. Tokiu atveju rezultatas bus tikrai džiuginantis, o svarbiausia yra tai, kad parketo klojimui jums neteks sugaišti daug laiko. Galite net neabejoti, kad grindys atrodys tiesiog tobulai, taigi, bendras namų interjeras bus tikrai puikus. Pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos, taigi, galėsite išsirinkti tokį parketą, kuris geriausiai atitiktų jūsų skonį ir puikiai derėtų prie namų interjero.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *