Papuošalai nuo seno mėgstami moterų ir merginų. Jaunoms panelėms patinka paprastesni papuošalai, o moterys ieško brangesnių bei solidesnių papuošalų. Populiarūs papuošalai pagaminti iš tauriųjų metalų. Daugelio pamėgti auksiniai, sidabriniai auskarai, grandinėlės, žiedai, apyrankės, pakabukai. Juos pagražinti galima prabangiais akmenukais.

papuošalaiUžsukę į silvergoldplanet.lt galite rasti įvairiausių papuošalų. Čia sau tinkamų ras, netgi išrankiausias klientas. Aukso mėgėjai neatsispirs akį rėžiantiems aukso dirbiniams. Didelę reikšmę turi sužadėtuvių žiedas. Kiekvienas nori išskirtinio, tokio, kokio niekas kitas neturės. Toks papuošalas dovanojamas mylimam žmogui. Gali būti tai vienintelis kartas gyvenime. Dažnai pasirenkami auksiniai žiedai.

silvergoldplanet.lt rasite sidabro:

 • Auskarai. Čia galite rasti įvairiausių auskariukų tiek kuklių, tiek stambesnių.
 • Pakabukai. Daugelio mėgstami sidabriniai pakabukai, kurie puikiai dera prie įvairiausių rūbų, jais galite pasipuošti tiek kas dieną, tiek kokioms nors progoms.
 • Sidabriniai žiedai. Populiarūs tiek moterų, tiek merginų tarpe.
 • Komplektai. Galite priderinti auskarus ir grandinėlę, apyrankę ir žiedus ar kt.
 • Apyrankės. Čia galite rasti kuklesnių arba stambesnių apyrankių, priklausomai nuo to, kokios jums patinka labiau.
 • Grandinėlės. Daugelio pamėgtos sidabrinės grandinėlės. Vieni renkasi ilgesnes, kiti trumpesnes, plonesnes ar storesnes. Kaina priklauso nuo to, kiek sveria gaminys.
 • Kolje.
 • Swarovski. Šie kristalai žinomi jau senokai. Jais galima papuošti aukso ar sidabro dirbinius. Puikiai atrodys auskarai su swarovski, pakabukai ar apyrankės.
 • Sagės. Jos gali būti didesnės arba mažesnė. Galima puikiai priderinti prie rūbų.
 • Krikštynoms. Dažnai krikštynų proga vaikui dovanojamos auksinės grandinėlės (pavyzdžiui, kartu su auksiniu kryžiuku). Tai puiki dovana, kurią krikštasūnis ar krikšto dukra prisimins ilgai.
 • Vyriški. Papuošalus mėgsta ne tik moterys, vyrai, taip pat, mėgsta pasipuošti (grandinėlėmis, žiedais, apyrankėmis). Vyriški, paprastai, pasirenkami masyvesni.
 • Vaikams. Sidabriniai papuošalai nėra brangūs, todėl jais gali pasipuošti ir vaikai. Tėvams nereikės daug išlaidauti, kad nupirkti vaikui grandinėlę, apyrankė ar kitą papuošalą.

silvergoldplanet.lt galite rasti ne tik sidabrinių ar auksinių papuošalų. Čia puikios bižuterijos, kuria galite pasipuošti pokyliui ar kitai kokiai nors progai. Mėgstantiems skaičiuoti laiką silvergoldplanet.lt gali pasiūlyti laikrodžių.

Norite padovanoti grandinėlę, pakabuką, apyrankę, auskarus ar žiedą, tačiau trūksta idėjų, kaip supakuoti? silvergoldplanet.lt, taip pat, apie tai pagalvojo. Čia yra nemažas įvairių dėžučių pasirinkimas. Kaina jūsų tikrai neapstulbins. Čia pakuotę galite įsigyti tikrai nebrangiai (maždaug už 10Lt).

One thought on “Papuošalai

 • liepos 22, 2022 @ 10:09
  Nuolatinis saitas

  Tai tiek sužadėtuvių, tiek vestuvių žiedai labai didelę reikšmę turi. Vyras paskui atskleidė, jog sužadėtuvių žiedą pirko is auksostillius.lt , o kandangi man jis labai patiko, tai ir vestuvinius žiūrinėjomės ten. Šiaip labai atidžiai rinkomės žiedus, nes norėjom, jog kokybiški būtų ir tikrai tą ypatingą šventės nuotaiką atspindėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *