AtrakcionaiOrganizuojant renginius prie jūros, gali būti naudinga atrakcionu nuoma Klaipedoje. Jūra ir pajūris yra savaime puikios vietos bet kokiems renginiams surengti, tačiau ar tikrai manote, kad užtenka vien šios gamtos apsupties? Norint surengti tikrai kokybišką renginį, visuomet pravartu ir turėti profesionalų pagalbą šalia. Tų, kurie atveš atrakcionus, parūpins geriausią garso ir vaizdo techniką, bei suorganizuos šventes be nesklandumų. Kokios šventės populiariosPajūryje, prie kurių organizavimo visada pageidautini profesionalai?

Vestuvės

Bene populiariausios šventės Klaipėdoje vasarą yra vestuvės. Išeikite pasivaikščioti po miestą bet kurį vasaros savaitgalį, tikrai sutiksite bent kelias nuotakas su į parankę įsikibusiais jaunaisiais ir per kelis metrus nuo jų einančiu fotografu. Kuo į gražesnes vietas (senamiesčio, uosto) nueisite, tuo daugiau tokių kolektyvų sutiksite. Ypatingai, jeigu geras oras. Suprantamas toks vestuvininkų pasirinkimas, mat Klaipėda iš tiesų yra puiki vieta, ir joje smagu švęsti. O dar – romantines šventes. Juk puiku, kai jas gali palydėti su jūros bangomis ar saulėlydžiu tiesiai į bangas.

Įmonės šventės

Klaipėda – populiarus pasirinkimas įmonės šventę paminėti norinčioms bendruomenėms. Žmonės atvyksta švęsti iš Kauno ar Vilniaus, nors atstumas ir nėra mažas. Visgi jūros kranto Lietuvoje turi tik labai mažai miestelių ir vienas tikrai didelis miestas – Klaipėda. Čia egzotiška pasivaikščioti po miestą. Danės pakrantę, persikelti į Kuršių Neriją ir patirti daug kitų puikių potyrių. Taip pat Klaipėdoje yra ir daug vandens pramogų, kurios gali suvilioti švęsti atvykusį kolektyvą. Galiausiai – čia yra didelių konferencijų salių, pokylių salių bei viešbučių. Dažniausiai įmonės kolektyvai surengiami atokiose pirtyse kaimo turizmo sodybose, tačiau pasibuvimas Klaipėdoje išliks atmintyje ilgam.

Miesto šventės

Klaipėda turi daug priežasčių daryti miesto šventes. Pirmiausia – tai mūsų vienintelis uostamiestis, vartai į pasaulį per jūrą. Tad vien dėl to verta daryti šventes. Antra – tai ir pajūrio nuostabus kurortinis miestas, kuriame norisi visko nuveikti dar daugiau paskutinį vasaros mėnesį, tarsi atsigriebti už prabėgusį laiką. Ir galiausiai – tai išskirtinę Mažosios Lietuvos istoriją turinti vieta. Ne veltui tokias vasaros sezono atidarymo, uždarymo, istorines šventes dažnai galima pamatyti Klaipėdoje. Čia į renginius dažnai pritraukiama Lietuvos muzikos padangės žvaigždės, atvyksta pailsėti žmonės iš visos Lietuvos. Tad labai svarbu, kad šventės būtų tinkamai suorganizuotos ir paliktų gerą įspūdį tiek miesto gyventojams, tiek svečiams iš visos Lietuvos ar dar net ir iš toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *