Naujos statybos butai VilniujeGerėjanti ekonominė situacija, augantys atlyginimai ir kokybiško būsto poreikis skatina pirkėjus ieškoti aukščiausius standartus atitinkančio būsto. Naujos statybos butai Vilniuje vertinami pagal daugelį kriterijų – svarbus ne tik būsto dydis ar jo išplanavimas, bet ir gyvenamoji erdvė, automobilių stovėjimo aikštelė, privatūs kiemai, rakinamos laiptinės ir pan. Šiuolaikinis pirkėjas yra gerokai išrankesnis ir naujiems namams kelia didesnius reikalavimus. Atsižvelgdami į tai, nekilnojamojo turto vystytojai siūlo modernius, kokybiškus ir iki smulkmenų apgalvotus nekilnojamojo turto projektus.

Kas keičiasi šiandieninėje NT pirkimo rinkoje?

Lyginant kelerius paskutiniuosius NT rinkos metus, matoma, kad šiuolaikinio pirkėjo reikalavimai būstui gerokai išaugo. Pirkėjai yra pasiryžę mokėti daugiau, be to, vis dažniau būstas perkamas be bendraskolio. Reikšmingas pokytis yra ir tai, kad vis daugiau pirkėjų, nusprendusių pasirašyti būsto paskolos sutartį, daro tai nuotoliniu būdu, neatvykdami į banko padalinį. Pirkėjai vis dažniau konsultuojasi telefonu ir būsto sutartį pasirašo, naudodamiesi interneto banku. Tai leidžia efektyviai taupyti laiką ir kurą. Be to, šis sprendimas laikomas tvariu ir dėl popieriaus tausojimo.

Didėjančios algos ir gerėjanti ekonominė situacija skatina pirkėjus ieškoti brangesnio būsto. Be to, tyrimai rodo, kad pirkėjų sutaupoma suma pradiniam įnašui taip pat didėja. Populiariausiųjų gretose išlieka naujos statybos butai Vilniuje, auga dėmesys mažaaukštės statybos projektams ir kotedžams. Pirkėjai kur kas atidžiau renkasi mikrorajoną, kuriame planuoja gyventi, atsakingiau vertinama NT vystytojo patirtis ir projekto kokybė.

Ar naujos statybos butai Vilniuje atitinka pirkėjų poreikius?

Šiuolaikinis pirkėjas, ieškodamas būsto, tikisi ne tik „stogo virš galvos“. Dėl šios priežasties daug dėmesio skiriama tiek pačio būsto išplanavimui, tiek aplinkai, kurioje bus gyvenama. Didžiausio dėmesio sulaukia projektai, esantys kiek atokiau nuo centrinių miesto gatvių, gamtos apsuptyje. Siekdami prisitaikyti prie individualių pageidavimų, NT vystytojai siūlo projektus, statomus prie Vingio parko, upės ar kitų populiariųjų pasivaikščiojimo erdvių.

Kadangi vis daugiau dėmesio skiriama privatumui ir saugumui, šiuolaikiniai projektai turi vidinius kiemus, rakinamas laiptines, užtikrina privačią vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, garantuoja patogų susisiekimą su miestu tiek privačiu, tiek viešuoju transportu. Vis daugiau investuojama į kotedžus ir mažaaukštės statybos projektus, padedančius kurti nedideles, tačiau glaudžias bendruomenes. Tai sparčiai populiarėjantys projektai, leidžiantys turėti „nuosavą namą mieste“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *