Norintys įsigyti nuosavą būstą, gana ilgai svarsto, kol galiausiai apsisprendžia, koks butas galėtų labiausiai pateisinti lūkesčius. Taigi, gana dažnai svarstoma, kokį butą rinktis – naujos ar senos statybos name. Nauji butai Vilniuje kartais pasirenkami jau vien dėl to, kad po penkerių ar dešimties metų nesinorėtų keisti buto į naujesnį, taigi, dažniausiai galima būti garantuoti, kad naujo buto greitu metu tikrai nebus planuojama keisti, taigi, dėl priimto sprendimo gailėtis tikrai neteks.

nauji butai vilniujeLyginant sąskaitas šaltuoju metų laiku, paprastai naujos statybos namų gyventojai už šildymą moka kur kas mažiau. Nors butai senos statybos namuose yra pigesni, tačiau per kurį laiką kainos susivienodina, ir pastebima, kad butų išlaikymas senos statybos namuose kainuoja kur kas brangiau.

Naujos statybos butų išplanavimas paprastai yra kur kas patrauklesnis nei senos statybos namų, o nauji butai Vilniuje gali būti visiškai arba tik dalinai įrengti. Žinoma, pastarasis variantas gali reikalauti nemažai laiko, kol butas bus įrengtas, tačiau galite būti garantuoti, jog viskas bus atlikta pagal jūsų asmeninius pageidavimus. Deja, kartais remontuoti butus senos statybos namuose gali būti tikrai sudėtinga, ir atimti nemažai laiko, nes įrengti butą tam tikrais atvejais yra paprasčiau nei remontuoti.

Pasirinkus butą naujos statybos name, neteks rūpintis dėl įvairių gedimų bei techninių nesklandumų: senos statybos namų gyventojai kartais skundžiasi, kad be jokios priežasties dingsta karštas ar šaltas vanduo, dingsta elektra arba sugenda liftas. Kartais tai sudaro rimtų nepatogumų, ir pastebėta, kad naujos statybos namuose su tokiomis problemomis susiduriama kur kas rečiau. Taip pat svarbu ir tai, kad naujos statybos namų kiemai yra kur kas didesni, taigi, jums neteks rūpintis, kur pasistatyti automobilį, ir nebeteks erzinti kaimynų iš grietimų namų, kad automobilį statote ne jų kieme.

Taigi, butai naujos statybos namuose turi tikrai nemažai privalumų, ir gali būti kur kas pranašesni už butus senos statybos namuose: sąskaitos už šildymą bus mažesnės, buto išplanavimas bus kur kas patrauklesnis, ir utą įsirengti bus tikrai paprasta. Taip pat neteks susidurti su įvairiais nesklandumais, kurių gana dažnai pasitaiko senos statybos namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *