Kai Tomui pasiūlė pažįstamas – investuokite su TeleTrade – aš nežinojau, ką atsakyti. Tiesiog buvau visiškai rami, kad jis kuo ramiausiai atsisakys tokio pasiūlymo, kuris neaišku, ką reiškia. Tomas tada mandagiai padėkojo ir pasakė, kad jam vis dar reikia surasti savo kelią. Tačiau, kas labiausiai mane nustebino, tas kelias galiausiai ir nuvedė į TeleTradeinvestavimą…

Tomo kelio paieškos

TeletradeAišku, kiekvienas žmogus jaunystėje ieško savęs, labai nedaug tokių, kurie iš karto žinotų, ko jie nori. Tačiau Tomas savo istorija turbūt nugalėtų ir didžiausius ieškotojus. Jis buvo metęs net trejus universitetus, kūręs net penkis verslus. Jis turėjo patirties įvairiausiose srityse, ir vis dar buvo neaišku, kokios srities specialistas jis iš tiesų yra. Tai šiek tiek vienu metu ir glumino ir neleido kažkaip normaliai suprasti, kas dabar bus. Mes turėjome šeimą, ir po septynerių metų Tomo savęs paieškų, man buvo baisu, kad jis nebeuždirba.

Trys mėnesiai Teletrade

Galų gale, kai jis atsidūrė ant tokio liepto galo, kad visiškai nebežinojo, ko tikrai gyvenime turėtų imtis, ką turėtų daryti, ko neturėtų, tada jis galvojo apie tai, kad tarsi žino labai daug šiame gyvenime, bet tuo pačiu nežino nieko. Ką tai reiškia, ar kad esi pranašesnis už kitus, ar kaip tik, kvailesnis? Pažįstamo pasiūlymas užsiimti finansų rinkomis Tomui nuskambėjo neypatingai. Tačiau vėliau jis matyt internete pasižiūrėjo, ką tas pažįstamas turėjo omenyje. Aš iš karto irgi nesupratau, kas tai yra, galvojau, kad gal kaip kažkoks lošimas Kazino ar panašiai. Tačiau paaiškėjo, kad tai yra kas kita, tai yra kur kas daugiau. Todėl Tomas galėjo pasakyti, kad jis imsis šio darbo, nes jo pažįstamiems sekėsi neblogai. Sekdavosi gerai tik tiems, kas turėjo tikrai nemažai košės galvoje, ir žinojo, kaip ją panaudoti. Tomas buvo vienas tokių žmonių, taigi, jis nusprendė, kad turi išbandyti šį stebuklą. Tačiau, labai juo džiaugiuosi, įvertino tam tikras rizikas dar prieš pradėdamas tokį darbą. Ką jis padarė, tai nusiteikė, kad turi 1000 eurų, ir tai yra visa suma, kurią jis sukiš į investavimą per tuos tris mėnesius. Jis apsibrėžė ir laiką, ir pinigų sumą, kurią galėjo tam skirti, jeigu daugiau ji nebeatneš pelno. Kol kas eina ketvirtoji savaitė ir mums labai įdomu stebėti, kuo visa tai pasibaigs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *