Nusprendėte žengti rimtą žingsnį ir pradėti ieškoti nekilnojamojo turto? Sveikiname! Tai puikus sprendimas, orientuotas į jūsų ir jūsų šeimos gerovę. Be to, naujas būstas Vilniuje atitiks net ir išrankiausio kliento poreikius – plati NT pasiūla orientuota į nuolatos augančius ir griežtėjančius pirkėjų lūkesčius. Vis dėlto, kad priimtumėte sprendimą, dėl kurio vėliau netektų gailėtis, reikia gerai įvertinti visas perspektyvas, pasirinkto būsto privalumus ir trūkumus, taip pat – numatyti bent kelerius metus į priekį, t. y. pagalvoti apie savo ateities planus.

Svarbiausia – nusibrėžti aiškius lūkesčius

Amber City projektasKaip sako patarlė, – jei nežinote į kurį uostą plaukiate, joks vėjas nebus palankus. Šiuo atveju turite suprasti, kad svarbiausia, ką turite padaryti, – nusibrėžti aiškius kriterijus, koks būstas jums reikalingas. Stenkitės išlikti objektyvūs ir griežti patys sau. Nepamirškite, kad praktika rodo, kad paprastai nuosavas būstas perkamas vos du kartus per gyvenimą, todėl turite būti tikri, kad jūsų priimtas sprendimas jūsų neerzins ateityje, pvz., jei norite būsto su dailiu vaizdu pro langą, pasižymėkite šį kriterijų, nors jis ir gali atrodyti nereikšmingas. Taip pat – jei jums svarbu, koks yra kambarių išplanavimas, jų padėtis, koks balkono dydis, vonios kambarių skaičius ir t. t. Be to, pagalvokite apie savo ateitį. Tai itin svarbu tuomet, jei greitu metu planuojate šeimos pagausėjimą. Natūralu, kad tokiu atveju jums bus reikalingas dar vienas kambarys.

Kokius privalumus gaunate?

Rinkdamiesi būstą, nepamirškite įvertinti ir jo investicinės naudos. Gali būti, kad ateis laikas, kai butą jums reikės parduoti, todėl optimaliausias sprendimas – rinktis naujos statybos, patikimo vystytojo daugiabučius, pvz., AmberCity projektą, kuris itin palankiai vertinamas Vilniaus gyventojų. Tai modernūs, šiuolaikiški, racionaliai išplanuoti butai, tinkantys tiek jaunam žmogui, tiek šeimai ar vyresnio amžiaus pirkėjui. Itin daug dėmesio skiriama ir gyvenamajai aplinkai – visa daugiabučių teritorija stebima vaizdo kameromis, jaukus vidinis kiemas užtikrina ramų poilsį tiek jums, tiek mažiesiems. Žinoma, būtina racionaliai įvertinti ir visuomet svarbius aspektus, pvz., mikrorajono lokaciją, susisiekimą su miestu, šalia esančių mokyklų ar vaikų darželių tinklą. Apskritai, siekiant priimti racionaliai pagrįstą sprendimą, reikėtų įvertinti nekilnojamojo turto rinką ir situaciją Lietuvoje. Jei minėtoji sritis jums kelia klausimų ar abejonių, siūlome bendrauti su profesionaliais NT brokeriais, kurie ne tik atsakys į jūsų klausimus, bet ir užtikrins greitesnę ir sklandesnę svajonių namų paiešką.

One thought on “Naujas būstas Vilniuje – priimkite sprendimą, kuriuo netektų gailėtis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *