RyanairPačių pigiausių kelionių ieškantys turistai žino, kad pigūs bilietai tokių bendrovių kaip Ryanair ar Wizzair gali reikšti net ir kelionę su persėdimais. Jeigu renkiesi pigius skrydžius, pigius bilietus, vadinasi, tu renkiesi kelionės tikslą, o ne procesą. Tau svarbiausia pasiekti kažkokią šalį, kryptį, vietą. Tai reiškia, kad ne taip svarbu pačios kelionės komfortas. Tad kelionėje turi jaustis patogiai ir smagiai, net jeigu tai ne LUX klasės bilietai. Visgi pigūs skrydžiai dėl to ir pigūs, kad jie įveikia kelionę, tačiau ne taip patogiai. Vienas iš nepatogumų – skrydžiai ne pačiu geriausiu laiku. Labai dažnai skrendant su itin pigiomis bendrovėmis (Ryanair ar Wizzair) tenka keliauti vidurį nakties, paryčiais. Išskristi labai anksti arba atskristi taip vėlai, kai jau nebevažiuoja transportas. Tada aišku galima leisti uždirbti tos šalies taksistams ir už nemenką sumą išsikviesti taksi. Tačiau dažnai žmonės, besirinkdami pigius bilietus, nenori vėliau už taksi mokėti trigubai daugiau negu už lėktuvą. Tada alternatyva tampa nakvyne oro uoste. Ji tampa išeitimi ir tuomet, kai laukia sudėtingi skrydžiai su persėdimais. O ar žinote, kaip pasiruošti tokiam skrydžiui, jeigu keliaujate su persėdimais ir planuojate miegoti oro uoste? Štai jums atsakymai.

Sužinokite, kur galėsite nakvoti

Jeigu nusimato kelionė, kurios metu teks miegoti oro uoste, pirmas dalykas, kurį turite padaryti prieš išskrisdami – išsiaiškinti, ar tame oro uoste galima miegoti. Tai padaryti galima ir specialiuose forumuose bei svetainėse, kur žmonės dažnai rašo apie tai, kokios yra sąlygos viename ar kitame oro uoste. Mat kai kurie aerodromai nakčiai yra uždaromi, jeigu jie labai maži ir naktį niekas neatskrenda. Tad nebūkite nustebinti tokio dalyko – sužinokite viską iš anksto.

Užsiimkite vietą

Jeigu jau paaiškėjo, kad jūsų oro uoste įmanoma nakvoti, perskaitykite ir kur tą žmonės daro. Ar patogu miegoti kažkokioje laukimo salėje, ar ant kėdžių, ar geriau ant žemės. Kartais būna įrengtos puikios išsitiesiančios kėdės su elektros lizdais po jomis, kur labai patogu miegoti. Kartais deja kėdės kaip tik taip padarytos, kad ant jų galėtum tik prisėsti, bet ne atsigulti. Tokiu atveju geriau miegoti ant žemės kokiame nors ramesniame kampe. Nelaukite paskutinės minutės, iškart užsiimkite vietą ten, kur būtų perspektyviausia miegoti. Oro uostuose juk nakvoja kas naktį daug keliautojų, tad ir jie turbūt taikysis į tą pačią nakvynės vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *