Mediniai kubilai (angl. wooden hot tubs) vertinami nuo senų laikų. Galima teigti, jog tai nėra naujiena. Mūsų proseneliai patys gamindavo juos ir naudodavosi. Šiandieną kubilai iš medžio yra gana populiarūs. Jie naudojami ne prausimuisi, bet dažniausiai pramogoms. Medinius kubilus galite nusipirkti ir įsirengti savo kieme arba išsinuomoti kuriam laikui. Tai gali būti puiki pramoga jūsų šventei. Svečiams neteks visą vakarą nuobodžiai sėdėti prie stalo. Mediniai kubilai – tai šaunus sprendimas vaikų šventėms. Tai bus neįprastas užsiėmimas mažiesiems. Šiandieną daugelis tradicinių pramogų jau yra pabodę, vis ieškome kažko naujo, neįprasto ir prieinama prie to, kad trūksta idėjų.

wooden hot tubsNuo seno žinoma, kad mediena yra sveika, todėl ir būvimas mediniuose kubiluose naudingas jūsų sveikatai. Čia galite atsipalaiduoti, pailsėti, nors trumpam pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Šiluma maloni kiekvienam, pripildykite kubilą šilto vandens ir nusimetę drabužius pasimėgaukite. Mediena pasižymi šilumos nepralaidumu, todėl nereikės baimintis, kad vanduo, esantis kubile, greitai atšals.

Patarimai, kaip pildyti medinį kubilą

Kubilas visada turėtų būti pilnas vandens. Įsitikinkite, kad vanduo nebėga, kad nėra angų. Kubilai turi dangčius, vandens įleidimo bei išleidimo vamzdžius. Šildymas gali būti iš išorės ir iš vidaus. Medinis kubilas turi būti užpildytas vandeniu maždaug du trečdalius viso gylio. Pildyti reikėtų kiekvieną kartą, nerekomenduojama palikti vandenį ir praėjus kuriam laikui naudoti tą patį, reikėtų keisti. Jei planuojate naudoti kubilą kelias dienas iš eilės (pavyzdžiui dvi ar tris), tada galite nepildyti kas dieną. Jums tereikės išsimaudyti po dušu prieš lipant į kubilą. Jei naudojatės ilgesnį laiko tarpą, rekomenduojama vandenį keisti.

Kaip ir kiekvieną įrenginį ar daiktą, taip ir kubilą reikia valyti. Neabejotinai reikia laikytis higienos. Nebūtina naudoti chemines medžiagas. Kubilą galite valyti šepečiu tada, kada jame nėra vandens, jis yra tuščias. Jei lieka nešvarumai, kubilo vidus gali tapti slidžiu, tai nemalonu, galite ne tik paslysti bet ir jausti susikaupusius nešvarumus ant vidinių sienelių. Jokiu būdu nepalikite kubilo viduje purvo. Vidines sieneles dezinfekuokite, valykite, tai reikėtų daryti reguliariai. Stipriai reikėtų patrinti šepečiu, jei yra purvo, o po to išskalaukite vandeniu. Galite plovimui naudoti muilą. Netinkamai prižiūrimas kubilas gali būti ne tik nemalonus naudojimui, bet ir sukelti kai kurias ligas. Jus gali išberti, prasidėti odos niežėjimas ar kitos problemos, kurios atsiranda dėl nešvaros.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *