Kai mūsų įmonėje buvo įdiegta SAP verslo valdymo sistema, visas darbas tarsi pagerėjo. Jau seniai biure nebuvo tokios tvarkos, tačiau prieš tai – sumaišties.

Pirmosios dienos

Darbo optimizavimasAš asmeniškai nekenčiu, kai vadovas šaukia susirinkimą, kuriame turi dalyvauti visi darbuotojai. Labai dažnai ten reikia kalbėti apie tokius dalykus, kurie yra aktualūs tik keliems darbuotojams. Tačiau sukviečia mus visus. Kai buvo pristatinėjama SAP verslo valdymo sistema, tai buvo viena iš tokių dienų, kada sukvietė mūsų visą kolektyvą. Kaip visada, šiokį tokį nepasitenkinimą dėl to parodžiau, juk norėjau savo darbus pabaigti, o įvairios verslo valdymo sistemos nėra mano sritis, apskritai, verslo valdymu tegul užsiima vadovai, aš daugiau atsakinga už administravimą. Žinoma, kai buvo pasakyta, kad dirbsime su „SAP“, man buvo malonu, kadangi vyras anksčiau buvo susidūręs su šia įmone, ir iš jo buvo geri atsiliepimai. Jis sakė, kad pas juos darbe, kai įvedė tą verslo valdymo sistemą iš „SAP“, tai visiems pirmiausia buvo didelė painiava, o paskui visi priprato ir labai džiaugėsi.

Iš galvos man neišeina vyriausiojo sūnaus pirmos dienos, gavus išmanųjį telefoną. Nors pats yra labai imlus moderniems sprendimams, naujovėms, kaip ir visas jaunimas, tačiau vos į šį telefoną ėmė kažkas skambinti, sūnus negeba atsiliepti – nežino, kaip. Iš pradžių klajoja po mygtukus, tik paskui supranta, kaip tai veikia. Taigi, su naująja verslo valdymo sistema pas mus buvo lygiai tas pats. Pas mus SAP verslo valdymo sistema buvo pristatyta netgi pačių šios įmonės atstovų (nežinau, ar čia mūsiškiai padirbėjo, ar „SAP“ visada taip dirba), ir man patiko toks jų pristatymas. Supratau, kad valdymas yra gana lengvas. Modernu ir tikslinga turėti viską vienoje vietoje, tačiau iš pradžių buvo daug suirutės. Kiekvienas iš mūsų taip pat įgijo naujų funkcijų – reikėdavo tai kažkur kažkokius skaičius suvesti, tai registruoti, kada į darbą atėjai, išėjai ir pan. Pirmos dvi savaitės buvo chaosas.

Atsirandantys įpročiai

Tačiau net ir psichologai neretai pažymi, jog įpročiai atsiranda per 21 dieną. Panašu, jog pas mus jie susiformavo greičiau, per dvi savaites. Akimirksniu, visiems diena pasidarė lengvesnė. Atsirado tokia ramybė biure. Žinojome, kad vadovai pagaliau ėmė gerai orientuotis ir jausti realią naudą tokio verslo valdymo, nes kiekvienas optimizuotas veiksmas visada leidžia daugiau sutaupyti laiko. O versle juk taip visada ir yra – laikas tampa pinigais. Taigi ir verslo valdymas, operatyvus duomenų sisteminimas ir analizavimas yra tikrai puiki investicija.

One thought on “Lengvesnės dienos įmonėje

  • birželio 21, 2022 @ 15:47
    Nuolatinis saitas

    Pritariu, jog investicija į kokybišką verslo valdymo sistemą yra viena geriausių. Žinoma, pradžioje priprasti prie pasikeitimų gali būti sunku, tačiau ilgaainiui manau visi pripranta ir dirba žymiai greičiau ir našiau. Plačiau apie verslo valdymo sistemą galite rasti čia: innoforcegroup.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *