Kur rinktis autobusą mūsų kelionei?Turbūt kiekvienas atsimenate laikus, kai vis dar mokydamiesi mokykloje, kartu su klase keliaudavote į ekskursijas. Turbūt, retas pasakys, kad tos kelionės būdavo tikras košmaras – na nebent tie, kuriuos autobusuose pykina. Kartu ne tik pažintinės kelionės, ištyrinėtos dar nematytos vietos, tačiau įspūdžiui sustiprinti, atsimenate, kad visa tai tyrinėdavote ne vienas, o kartu su draugais, dalindavotės pirmaisiais įspūdžiais, juokaudavote, šėldavote. Patirdavote nepamirštamų įspūdžių ir net praėjus dešimtmečiui ar keliems, tie vaizdiniai jūsų atmintyje išlieka vis dar ryškūs ir net emocijos, kurios atrodo jus lankė taip senai, sugrįžta tarsi visa tai patirtumėte būtent šiuo metu. Tačiau ar susimąstėte, kad nors tie atsiminimai ir liko praeity, o juos atkartoti nebus įmanoma, tačiau visuomet galite patirti naujų nuotykių ir ištyrinėti naujas žemes kartu su savo draugais. Turbūt pamanysite, kad visa tai taptų per brangu, tačiau autobusų nuoma dažnai tampa net neapgalvota alternatyva, kuri kelionės kaštus sumažina itin smarkiai. Įsivaizduokite, kad jūs keliaujate kartu su draugais į naujus kraštus, kuriuos senai norėjote aplankyti, o jeigu draugų ne vienas ir ne du, tuomet autobusas visam draugų ratui taptų tikrai priimtina keliavimo priemone.

Daugelis žmonių apgaulingai pagalvoja, kad jeigu jau autobusų bilietai yra tikrai brangūs ir už autobusą brangesnė keliavimo transporto priemonė yra tik lėktuvas, tai ką jau bekalbėti apie visą transporto nuomą, kuri, turėtų, siekti kosmines kainas. Tačiau taip tikrai nėra. Bilietų kainos yra viena, o nuoma visai kas kita. Juk klasių ekskursijoms ir būdavo nuomojami autobusai vien dėl prieinamos kainos. Kai žmonių susidaro pakankamai, tarkim dvidešimt ar trisdešimt, tai kiekvienam susidėti po keliolika eurų visai išvykai tikrai nebeatrodo dideli pinigai, o kai dar ir vairuotojo netgi nereikia samdyti, jeigu kuris nors iš draugų rato turi tam reikalingas teises, tuomet nuomos kaštai tampa dar pigesni. Autobusų nuoma per dažnai tampa neapgalvota transporto alternatyva ir per greitai iš karto nuvertinama, manant, kad nuomos kainos tikrai nebus įkandamos.

Laikas prisiminti senus gerus laikus, kuomet šauniausi nuotykiai būdavo patiriami kartu su gerų draugų kompanija. Meskite į šalį mintis, kad visa tai yra per brangus ir vargiai įkandama, nes autobusų nuoma yra pigiausia alternatyva gausiai draugų rato kelionei. Pasinerkite į naujus nuotykius ir ištyrinėkite dar neatrastas vietoves kartu su savo draugais, kurie jums šių įspūdžių niekuomet neleis pamiršti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *