PuodeliaiArtėjant vienai didžiausių metų švenčių Šv. Kalėdoms jau galima iš anksto pradėti galvoti apie dovanas artimiesiems. Vieniems tai puiki pramoga ir erdvė išreikšti kūrybiškumą, kitiems – tai prievolė ir kančia sugalvoti kažką originalaus. Bet kokiu atveju atsibodę puodeliai, vazos ir žvakidės turėtų būti patraukti į šoną ir visas pjedestalas privalo būti užleistas kūrybiškumui. Besiskundžiantiems, kad dažnai kūrybiškos idėjos ir dovanos brangiai atsieina, norime griežštai paprieštarauti, mat tikrai išlavintas kūrybiškumas ir yra tas, kuris iš smulkmenų gali sudėti puikią dovaną, perteikiančią jūsų atidumą žmogui. Todėl pateiksime keletą pavyzdžių kaip galėtų atrodyti kūrybiška dovanos idėja.

Laisvos mintys geros dovanos link

Svarbiausia taisyklė yra atidumas ir reagavimas į smulkmenas tik tuomet pati paprasčiausia dovana gali tapti itin kūrybiška ir džiuginanti, kai ja parodysite, jog atidžiai girdite kiekvieną savo artimojo žodį. Jei turite draugą, kurį nuolat matote su skylėta kojine ar galbūt skirtingomis kojinėmis, o jis pasiteisina, kad vis pamiršta įsigyti naujų (juk taip dažnai nutinka, kad atėjęs nusipirkti tam tikro daikto prisikrauni pilną krepšį pirkinių, o reikalingiausią daiktą pamiršti), galbūt keletas kojinių porų gražiai įpakuotų dėžutėje ir aprištų kaspinėliu ne tik nustebintų ir prajuokintų jį, bet išties ir pradžiugintų, nes tai be abejonės bus viena funkcionaliausių dovanų!

O galbūt turi tetą, kuri yra nuostabi konditerė ir gamina pačius saldžiausius skanėstus? Būk atidus pomėgiams, nes čia net ir patys prašmatniausi puodeliai neišgelbės. Žmonėms, mylintiems maisto gaminimą ir ypač konditerinius patiekalus yra svarbu ir maisto pateikimas, todėl dažnai jie pamišę dėl naujausių papuošimų formų ir kitokių įrankių. Apie tai pagalvodamas iš anksto užsakyk kuo daugiau įvairiausių konditerinių formelių šokoladui stingdinti ar kremui purkšti, sudėk į gražią dėžutę, užrišk kaspinu ir turi puikią dovaną, kuria pasinaudoti nekantraus ir konditerė teta.

Be abejo, nors minėjome, kad puodeliai nėra pati originaliausia dovana, tačiau tavo draugui išties reikia naujo puodelio būk kūrybiškas ir nupirk jo asmenybę atitinkantį puodelį ir tik nedovanok jo tuščio! Pasitelk kūrybiškumą ir pripildyk jį palinkėjimais, prisiminimais, saldainiais, norais, mažomis nuotraukomos su istorijomis ar bilietais į kiną. Išlaisvin kūrybiškumą ir ekspermentuok!

Raktažodžiai:

One thought on “Kūrybiškos dovanų idėjos

  • birželio 21, 2022 @ 13:43
    Nuolatinis saitas

    Žvakės nors ir banalu, bet vis tiek kažkur panaudosi. Aš tai surašydavau sąrašą momentų, kur būtų galima panaudoti žvakę ir įkomponuodavau kartu kaip dovaną su dar kokia smulkmenėle. O kad neatrodytų labai vargiai, tai reikia gražesnę žvakę pasistengti surast. Aš rinkaus meduzosnamai.lt , tai nebuvo nei vieno, kuris nuoširdžiai nesidžiaugtų mano dovana, nes bent jau jie nors ir parduoda „tipišką“ produkciją, bet atlieka savo darbą su meile ir pateikia tikrai išskirtinę prekę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *