Vilniaus baidarėsVilniaus rajone yra daug puikių upių, kuriomis galima plaukti baidarėmis. Apie galimus maršrutų pasirinkimus sužinokite apsilankę šioje https://www.vilniaus-baidares.lt/baidariu-marsrutai/plaukimas-baidaremis-vilneles-upe interneto svetainėje. Ką reikia žinoti kiekvienam norinčiam tokių pramogų?

Kiekvienas maršrutas skiriasi ne tik tuo, kur plaukiama, bet ir trukme, nes galima rinktis skirtingus atstumus, kuriuos reikės nuplaukti. Taip pat skirsis ir vaizdai, kuriuos galima bus matyti plaukiant. Apie maršrutus daugiau sužinosite apsilankę baidarių nuomotojų interneto svetainėse. Ten susipažinkite su galimais maršrutais ir pagalvokite, kuriuo iš jų norite plaukti. Pavyzdžiui, siūlomas labai populiarus maršrutas plaukti Vilnia arba dar kitaip vadinama Vilnele. Tiesa, jos srovė yra srauni ir tai gali išgąsdinti tuos, kurie plauks pirmą kartą, todėl reikia pagalvoti ar šis maršrutas jums tikrai tiks. O jeigu plaukiate ne pirmą kartą, tai tikrai jums tiks plaukimas sraunia ir vingiuota Vilnios upe.

Dauguma maršrutų yra skirti ramiems plaukimams, todėl renkantis rasite nemažai puikių maršrutų. Viena iš jų yra plaukimas nuo Belmonto iki Baltojo tilto. Tai yra trumpas 1,5-2,5 val. trukmės plaukimo maršrutas, kurio metu galėsite mėgautis gražiais gamtos ir Vilniaus senamiesčio vaizdais. Taip pat galima rinkti šiek tiek ilgesnės trukmės plaukimą pradedant nuo Naujosios Vilnios ir baigiant prie Baltojo tilto. Čia jau bus daugiau gražių Vilniaus vietų ir plaukimas bus ilgesnis. Apie tai daugiau sužinosite pas baidarių nuomotojus. Beje, galima pas juos sužinoti, kokius maršrutus jums gali pasiūlyti atsižvelgiant į jums svarbius kriterijus.

Renkantis baidarių maršrutą labai svarbu rinktis ne tik pagal matomas nuotraukas iš plaukimo baidarėmis, bet ir reikia pasidomėti tuo, kad maršrutas būtų tinkamas pagal plaukiančių žmonių ištvermę ir fizinį pasirengimą. Vienoks maršrutas tiks tiems, kurie fiziškai stiprūs ir plauks jau kažkelintą kartą ir visai kitoks maršrutas bus tinkamas tiems, kurie plauks su mažais vaikais, yra vyresnio amžiaus senjorai ar neturi gero fizinio pasirengimo ir plauks pirmą kartą. Nors kartais sunku įvertinti savo jėgas ir galimybes, tačiau tokiais atvejais reikia prisiminti, kad plaukimas baidarėmis turi būti malonus, o ne toks, kad atiduosite paskutines jėgas, kad tik įveiktumėte maršrutą. Taigi, vertinkite viską adekvačiai, o jeigu nežinote ką rinktis, tai susisiekite su baidarių nuomotojais, kad jie jums padėtų pasirinkti tinkamai ir tuomet bus jūsų plaukimas toks, kokio tikitės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *