Įsirenginėjant namus dažnai išskyla daug klausimų apie grindų dangos pasirinkimą. Ne tik tuomet, bet ir tada, kai senoji danga susidėvėjusi tenka apsvarstyti galimus sprendimo būdus. Visi žinome, kad kokybiškos grindys yra labai svarbios. Nuo to priklauso ne tik estetinis patalpos grožis, bet ir komfortas bei paprasta priežiūra.

Patikimas yra kietmedžio parketas. Jis gali būti masyvo ir daugiasluoksnis. Pastarosios yra gaminamos iš kelių medienos sluoksnių. Viršutinis sluoksnis – iš kietmedžio. Masyvo kietmedžio grindys yra gaminamos iš vientiso kietmedžio masyvo. Verta paminėti, kad abi rūšys turi įvairias variacijas: spalvas, raštus, pločius, stilius ir pan. Kuris geriausiai tinka jums? Tai priklauso nuo daugelio kriterijų. Labai svarbu, kad grindys puikiai derėtų su patalpos stiliumi. Didesnę išliekamąją vertę turi masyvo kietmedžio grindų danga. Jas galima bus daugiau kartų atnaujinti, pavyzdžiui, šlifuoti ar lakuoti.

Ne mažiau populiarus sprendimas savo namuose grindis iškloti laminatu. Jis gerokai skiriasi nuo to, kuris buvo gaminamas prieš daugelį metų. Dabar dėka naujų technologijos sprendimų sukurtas ir gaminamas tikrai kokybiškas laminatas. Spalvų, raštų ir storių pasirinkimas tikrai nustebins. Jis puikiai tinka tiek šildomoms grindims, tiek ir ten, kur reikia itin aukštos klasės atsparumo, pavyzdžiui, virtuvėje. Rinktis reikia pagal atsparumo klases ir kitus svarbius kriterijus, pavyzdžiui, drėgmės ir garso izoliacija, šildomos grindys, didelio dėvėjimosi patalpos.

Šiuo metu pasirinkimas labai didelis. Grindų dangų asortimentas kasmet padidėja. Galima rinktis tiek PVC dangas, tiek ir linoleumą. Jokių griežtų taisyklių nėra. Žinoma, kad svarbiausia kokybiškos grindys. Tai kriterijus, kuris turi būti pirmoje vietoje, kuomet renkatės grindų dangą. Šiuo metu randamas kokybiškas kietmedžio parketas ir kokybiška kamštinė danga. Kiekviena grindų dangos rūšis gali būti kokybiška. Šioje vietoje svarbu paminėti tai, kad svarbu rinktis patikimus gamintojus, kurie užtikrina visus gamybos procesus. Tokiems gaminiams suteikiama garantija. Jeigu jos nėra, tai verčiau ieškokite toliau. Kaina taip pat nėra pagrindinis kriterijus renkantis. Kartais galima rasti itin brangiai kainuojantį parketą, tačiau jo kokybė abejotina. Taip daroma norint apgauti pirkėjus, kurie prekes renkasi tik pagal kainą ir mano, kad kokybė visada brangiai kainuoja.

Visais atvejais ieškomos kokybiškos grindys. Nesvarbu ar tai bus kietmedžio parketas, ar laminatas. Svarbu, kad būtų tinkamai pagamintos bei surinktos. Kokybę užtikrina gamintojas, todėl rinkitės atidžiai. Nuo to priklauso, kaip atrodys ir, kiek ilgai tarnaus naujos grindys.

Raktažodžiai:        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *