Mėgstantys keliauti žmonės gana dažnai pasvarsto, kokią keliavimo būdą pasirinkti, juk galimybės tikrai pakankamai didelės: gana dažnai pasirenkamos kelionės lėktuvu, traukiniai ar keltai. Paskutiniu metu kelionės keltu tampa vis populiaresnės, nestoks keliavimo būdas turi iš tiesų nemažai privalumų. Taigi, kodėl vertėtų pasirinkti šį variantą?

keltaiVisų pirma, kelionės keltu patogios tuo, kad jūs galite pasirinkti tinkamiausią kelionės datą. Į tam tikras šalis keltai kursuoja šešias ar net septynias dienas per savaitę, taigi, tikrai galima pasirinkti tinkamiausią kelionės datą. Gana dažnai nutinka taip, kad norint keliauti lėktuvu, tenka derintis prie skrydžių grafikų, ir tikrai ne visada galima pasirinkti tinkamiausią skrydžio dieną, o ir kainos tikrai ne visuomet palankios. Keliaudami keltu jūs tikrai neišleisite daug pinigų, nes galėsite pasirinkti specialius kelionių pasiūlymus. Net jei nuspręsite keliauti su visa šeima ir pasiimti lengvąjį automobilį, galite būti garantuoti, kad kaina bus tikrai prieinama. Keliauti pasiimant nuosavą automobilį yra dar praktiškiau, nes nuvykus į užsienio šalis, jums nebeteks rūpintis, kur išsinuomoti transporto priemonę, ir galite išvengti papildomų išlaidų, kurios kartais yra gana didelės.

Kelionės keltu palankios ir tuo, kad bagažo svoris nėra ribojamas, todėl galite pasiimti tiek daiktų, kiek jų prireiks, savęs per daug neribojant. Nors kelionės keltu trunka ilgiau nei lėktuvu, tačiau galite būti tikri, kad kelionė bus itin patogi, ir jūs galėsite užsiimti mėgstama veikla: skaityti knygą ar su savo šeimos nariais galėsite žaisti stalo žaidimus.

Taip pat jums nebūtina pasirūpinti maistu, kurio prireiks kelionėje, nes pirkdami kelto bilietus galėsite pasirinkti ir maitinimo tipą, taigi, maistu rūpintis neteks. Kelto bilietus galite užsisakyti ir internetu, tam nesugaištant daug laiko. Tai galite padaryti vos per kelias minutes, ir džiaugtis, kad taip greitai įsigijote kelionės bilietus.

Gyvūnų mylėtojai taip pat gali pasiimti ir savo augintinį, jei bus išpildytos tam tikros sąlygos. Žinoma, jos yra tikrai minimalios, ir tai paprastai netampa problema, o jums netenka rūpintis, kur palikti augintinį, jei išvykstate. Taigi, kelionės keltu turi iš tiesų nemažai privalumų bei tikrai gali tapti vienu mėgstamiausiu būdų keliauti.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *