Atėjus pavasariui ne tik kalafiorų rinka sumažėja, bet ir visokių kitokių augalų, vaisių, daržovių, kurie užtikrindavo mums pakankamą vitaminų kiekį. Ima trūkti daugiau visokių skanių žalių ir spalvotų maisto medžiagų ir tada natural cosmetics online bei įvairūs maisto papildai yra būtini, norint išlaikyti sveiką ir gražų veidą. Pavasarį ne tik ima trūkti vitaminų, bet ir kūnas ir vėl turi persijungti į kitą režimą, šį kartą – jau į permainingus ir šiltus, sausus arba šaltus orus. Tai neišvengiami pokyčiai, ir mes turime šį iššūkį priimti. Tačiau nereikia pamiršti, kad gera natural organics cosmeticsleidžia mums pajusti, kaip atsigauna oda, net ir netekusi daugybės vertingų maisto medžiagų. Tad kaip pavasarį save lepinti geromis kosmetikos priemonėmis ir iš kokio maisto vis dar galima pasisemti vitaminų ir mineralų?

Kosmetika

Natūralus grožisKokią kosmetiką naudoti, kur ją tepti, kai norime atrodyti gerai? Aišku, kad natūrali kosmetika visada yra geresnė priešsilikoninę. Kartais nenatūralūs priedai gali padaryti taip, kad tą akimirką atrodysime labai efektingai. Tačiau ilgalaikis poveikis nėra geras. Todėl verta online paieškoti gerų natūralių kosmetikos produktų ir jais pavasarį lepinti savo odą, plaukus. Svarbu žinoti, koks yra tavo odos tipas, kad sausa oda gautų drėkinimą, riebi nebūtų apkrauta riebiais kremais ir taip toliau. Tokį tyrimą dažniausiai gali greitai padaryti tavo pažįstama kosmetologė ar kosmetikos platintoja. O ir pati gali internete perskaityti, kokie yra riebios, sausos ar mišrios odos požymiai. Geriausia ieškoti natural organic cosmetics.

Maistas

Tikrasis maitinimas visada ateina iš vidaus. Todėl reikia būtinai stengtis ir valgyti sveikesnį maistą. Nors kalafioras, žinoma, tampa neįtikėtinai brangus, tačiau juk mums dar lieka daugybė kitų vaisių ir daržovių, kurios nors ir praradę dalį maistingumo, bet vis tiek išlieka dar maistingos, vertingos ir atstoja mineralų, vitaminų šaltinius. Iš rūsių metas traukti bulves, gerai išlaikytus obuolius, kuo greičiau valgyti visas turimas morkas, net ir burokėlius iš stiklainio. Tai, ką rudenį nuėmę derlių sukišote į stiklainius jau nebeturi didelės dalies vertingų medžiagų, bet vis tiek tebeturi kažkokią dalį. Taigi, pavasarį gerkime daugiau vandens ir pasistenkime dar labiau nei bet kada vengti visokio šlamštinio maisto, pasistenkime dar labiau negu bet kada vengti maisto, nuo kurio mums būna bloga, negera, nesmagu. Nes mums reikia maisto, kuris mums leidžia jaustis ir atrodyti kuo geriau.

One thought on “Kaip puoselėti grožį pavasarį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *