Minkšti baldai tapo neatsiejami nuo kiekvienų namų, todėl norint gerų baldų, reikia žinoti kaip juos išsirinkti. Nesvarbu ar tai U formos kampas, ar foteliai, ar lova, bet visi minkšti baldai turi dvi pagrindines konstrukcijas: kietą dalį ir minkštą dalį. Kiekviena iš jų turi būti kokybiška.

Baldų kokybė turi būti pirmoje vietoje ir nuo to, kokios medžiagos pasirinktos, priklauso ir tai, kaip gerai baldas atrodys ir, kaip jis ilgai išsilaikys nepakitusios būklės. Juk pirkdami baldą nesitikite, kad jis po metų jau bus nebetinkamas naudoti? Kiekvienas pirkėjas viliasi, kad baldai tarnaus daug metų, o ir jų išvaizda išliks nepakitusi. Dėl to reikia rinktis kokybiškus baldus.

KampaiAr žinote, koks svarbus komfortas? Komfortiški minkšti baldai yra labai geras pasirinkimas, nes tai leis jums mėgautis baldais ir poilsiu ant jų. Norint išsirinkti minkštus baldus, kurie bus tikrai komfortiški, tai nieko kito nereikia daryti, kaip tik išbandyti juos. Rinkdamiesi tinkamus baldus, turite skirti laiko jų apžiūrai ir tiesiog pasėdėti ar pagulėti ant jų. Kaip kitaip suprasite, kad jie jums komfortiški?

Renkantis medžiagas, iš kurių gaminami minkšti baldai, turite teikti pirmenybę tam tikroms medžiagų rūšims. Viena iš tinkamiausių medžiagų yra natūralus išdžiovintas medis t.y., pavyzdžiui, beržo, klevo ar uosio mediena. Šios medienos rūšys bus daug tvirtesnės, nei, tarkim, pušies. Pigesnių baldų gamyboje naudojama medžio drožlių plokštė, kuri nors ir yra tvirta, tačiau su laiku gali įtrūkti ar atsirasti kitokie defektai. Jeigu renkatės sofas arba jums reikalingas U formos kampas, tai reikia atkreipti dėmesį į tokio baldo nugarinę dalį. Ji turėtų būti tvirta. Be to, sofa ar kampas turi būti sunkūs, nes tai reikš, kad panaudotos kokybiškos medžiagos, o pati konstrukcija yra stabili. Todėl reikėtų ieškoti sofos ar kampo, kuri yra dviejų arba trijų vietų ir sveria daugiau, kaip 50 kg. Taip pat baldų apžiūros metu turėti atkreipti dėmesį ar sofa atsisėdus neįlinksta per vidurį. Atminkite, kad net ir pats mažiauias įlinkimas yra ženklas, kad sofa yra nekokybiška.

Tai paprasti patarimai, kurie leis net ir nieko nežinančiam pirkėjui suprasti ar jo išsirinktas minkštas baldas kokybiškas ir ar verta jį pirkti. Atminkite, kad svarbi baldų kokybė, jų komfortas ir tai ar jus šis baldas patinka. Tuomet galėsite mėgautis baldais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *