Kartais būna, kad žmonės negali pirkti programų, arba jiems tiesiog neapsimoka, nes planuojama naudoti labai trumpą laikotarpį. Tokiais atvejais, verta pasinaudoti tokiomis paslaugomis kaip buhalterinės programos nuoma, arba, pavyzdžiui, vaizdo redagavimo ir pan.

Kam gali prireikti tokių paslaugų

Programinės įrangos nuomaKai kurioms profesijoms reikia iš tiesų nemažai skirtingų programų išteklių. Net jeigu žmogus dirba vienas, jam vis tiek gali būti reikalinga tokia nemažos apimties nuoma: pasinaudoti iš tiesų brangiomis programomis. Kaip ir tada, kai produktą kuria didžiulė korporacijai, kuriai neaktualu nei vaizdo redagavimo, nei garso tvarkymo, nei buhalterinės programos nuoma. Ji viską gali nusipirkti ir švariai dirbti. Tuo tarpu, tarkime, vieną užsakymą turintis dizaineris gali norėti pasinaudoti kuria nors brangia vaizdo redagavimo programa. Jeigu tai yra darbas komerciniais tikslais, tai jis, jokiu būdu, nepadarys to, kas galėtų būti vertinama kaip nusikaltimas. Pavyzdžiui, jokiu būdu, negalima imti kažkokios piratinės programos, reikia imti tai, kas legalu. Tokiu atveju, iš tiesų labai reikalinga tokios paslaugos, kaip programų nuoma. Gal kartais žmonės net nežino, kad tai yra įmanoma, gal jie net nenutuokia, kad galima programa pasinaudoti tik kuriam laikui – laikinai išsipirkti licenciją.

Kaip dar žmonės gauna programas

O dabar pakalbėkime apie juoduosius būdus, norint gauti reikiamą programą. Remiantis įstatymais, tai yra visada vadinama nusikaltimais. Šie nusikaltimai gali būti atliekami ir labai nekaltomis aplinkybėmis, kartais net nesuvokiant, kad atliekamas iš tiesų rimtas nusižengimas įstatymams ne tik mūsų šalies, bet ir tarptautiniu mastu. Vis dar populiarus būdas piratiniu būdu gauti nelegalią informaciją yra siuntimasis programų per vadinamąją „torrent“ sistemą. Kai kuriose valstybėse įstatymas blokuoja tokią veiklą kaip nelegalią, ir žmonės net neturi galimybės patekti į tuos tinklapiuose, kuriuose tai galima atlikti. Kitas, paprastesnis, piratavimo būdas – tai pasiskolinimas kito žmogaus programos ir naudojimas jos taip pat ir tuo pačiu metu, kai ją naudoja ir tikrasis savininkas. Tokia kopija gali būti išskirstoma ir kitur, padauginama, ir dar daugiau žmonių naudosis programa.

Taip pat yra nemokamų programų, kurias galima siųstis ir naudoti. Deja, sakoma, kad nemokamų pietų nebūna – taip ir čia. Paprastai, kai yra kažkokia programa, kurią nori naudoti nemokamai žmogus, tai ji turi ir savo įkyrią siūlymų sistemą. Jums nuolat siūloma kažką papildomai įsigyti, kažką patobulinti. Arba, sukuriamos specialiai esančios nepatogios problemos, kurias žūt būt norisi pašalinti, žinoma, už papildomus pinigus. Taigi, taip tarsi nieko nemokėdami, gaudami nemokamai, iš tiesų vis tiek kažką sumokate, kartais net daugiau nei už pilną brangų produktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *