SuknelėsKiekvienai nuotakai jos vestuvinės suknelės klausimas yra svarbus. Ji nori žinoti, ar ta suknelė tikrai gerai atrodys, o nereta nuotaka sutiktų vietoje geros gražios ir prabangios suknelės atsisakyti, pavyzdžiui, pirties svečiams ar kažko kito. Jeigu jums atėjo tas metas, kada laikas rinktis vestuvinę suknelę, nedelskite ir imkitės veiksmų. Tačiau viską darykite organizuotai ir tikrai išsirinksite geriausią, gražiausią, jūsų vertą suknelę. Numatykite, į kokias parduotuves eisite

Galima iškart pasidaryti tam tikrą maršrutą prekybos centruose (netgi keliuose), ir kitur mieste, kur yra vestuvinių suknelių salonai. Ten pasivaikščiosite, rasite sukneles, atėjusios iškart pasakysite savo lūkesčius, tuomet pasimatuosite, pasižymėsite užrašų knygelėje, ar buvo, kas patiko, ir kokia kaina. Tik tada, kai apeisite visus salonus, jau žinosite realų pasirinkimą.

Pradėkite anksčiau

Nors suknelių visada užteks visoms nuotakoms (kitaip negu, pavyzdžiui, sodybų nuomai), tačiau suknelę reikia išsirinkti anksčiau. Jeigu to nepadarysite, negalėsite susikaupti, visą laiką galvosite tik apie tai ir jums bus labai svarbu. Be to, jeigu kas nors seksis ne visai sklandžiai, turėsite dar laiko per naują rasti sprendimą.

Pasiskambinkite su pasiūlymais ir užklausomis

Prieš aplankant parduotuves pagal numatytą maršrutą, dar galite pirmiau paskambinti toms parduotuvėms ir sužinoti, ar jose yra to, ko jūs ieškote maždaug pagal jūsų pageidavimus. Tuomet irgi sutaupysite laiko – ten, kur nėra nieko, ko jums reikia, net nevertės išvis eiti.

Būkite pasiruošę matavimuisi

Jeigu jau visgi eisite į vestuvinių suknelių salonus, būkite pasiruošusios matavimuisi. Jeigu jau turite juvelyriką bei batelius, galite tai netgi iškart atsinešti. Tuomet besimatuojant galėsite visa tai užsidėti ir matyti, koks bendras vaizdas. Taip pat būkite su švariais apatiniais, išsimaudžiusi ir gal net su sukeltais plaukais, kad tai būtų panašu į vestuvinę šukuoseną. Atsiveskite patikimas drauges, kurios galėtų deramai įvertinti, kaip atrodote su suknele, ar ji verta tokios kainos ir t. t. Fotografuokite pretendentes, kai jas apsirengsite, pasižymėkite kainas. Juk tai bus jūsų asmeninė suknelių galerija, kurią galėsite apžiūrėti kada nors vėl, kai jau rinksitės tą geriausią ir geriausių. Matuokitės irgi atsakingai. Būkite realistės dėl suknelės dydžio ir nesimatuokite per mažos, nes tai sukels nusivylimą. Kvailiausia yra išsirinkti per mažą suknelę tam, kad paskui galėtumėte sulieknėti ir vėliau į ją įtilpti. Galiausiai, jeigu nieko nerasite, siūkitės arba yra dar vienas variantas. Išbandykite internetinį apsipirkimą.

Raktažodžiai:

One thought on “Ką verta žinoti, perkant vestuvinę suknelę

  • spalio 24, 2018 @ 11:52
    Nuolatinis saitas

    Na dabar kai tokia didelė suknelių pasiūla, tai net neverta eiti jos ieškoti į nuomos punktus ar parduotuves. Reikia žinoti išmatavimus, kokio tipo suknelės norit(ilgos, trumpos, pūstoas, A formos ar undinėlės tipo) ir tada jau ieškot internete. Labai gerai siųstis iš Kinijos. Pasirinkus tinkamą siuntų tarnybą prekę gausit greitai, o Kinijoj dabar yra ne tik pigių, bet ir kokybiškų suknelių.
    https://www.siuskpigiau.lt/muitines-formalumai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *