Saugus gyvenimasTelevizorius yra vienas iš svarbesnių pirkinių, kuriuos planuoja žmonės. Pirkėjai tikisi, kad įsigytas televizorius daug metų puikiai rodys ir neges, tačiau vis dažniau pasitaikantys gedimai skatina ieškoti įvairių būdų, kaip galima sumažinti galimus finansinius nuostolius. Vienas iš veiksmingiausių yra televizoriaus garantijos pratęsimas. Kaip žinote yra privaloma gamintojo garantija ir galima dar papildomai pratęsti garantiją. Ką reikia apie tai žinoti?

Šiuo metu pirkėjai vis dažniau domisi galimybe pratęsti garantiją. Reikia žinoti, kad be privalomos dviejų metų gamintojo suteikiamos garantijos yra garantijos pratęsimas. Tai daugeliu atvejų labai naudinga paslauga, kuomet galima perkant televizorių pasirinkti garantijos pratęsimą pasirinktam laikotarpiui. Pavyzdžiui, galima pratęsti garantiją televizoriui dar penkiems metams. Tokiu atveju su privaloma dviejų metų gamintojo suteikiama garantija ir papildoma penkių metų garantija, pirkėjas turės iš viso net septynis metus garantijos.

Nors pirkėjai labai domisi pratęstos garantijos galimybe, tačiau kai kurie dvejoja ir nesirenka jos. Reikia viską gerai apgalvoti ir apskaičiuoti, kiek kainuos papildoma garantija. Kai kuriais atvejais nėra naudinga rinktis pratęstos garantijos, tačiau dažniausiai tai apsimoka daryti. Tie atvejai, kai yra perkamas labai pigus televizorius, tai galima pagalvoti ar tikrai verta rinktis papildomą garantiją, tačiau vis dažniau pirkėjai net ir pirkdami už mažas sumas, renkasi papildomą garantiją. Atminkite, kad televizoriaus garantijos pratęsimas neapsaugo nuo gedimų, tačiau apsaugo nuo galimų finansinių nuostolių, jeigu garantijos metu jis suges. Taip pat galima paminėti, kad garantijos pratęsimas nereikalingas tokiais atvejais, kai nusprendžiama, kad televizoriaus užteks dvejiems metams. Pavyzdžiui, yra pirkėjų, kurie perka televizorių galvodami, kad jeigu po dvejų metų jis suges, tai įsigis kitą. Iš tikrųjų yra įvairių atvejų, kuomet perkamas televizorius ir reikia apsvarstyti ar tikrai reikia rinktis pratęstą televizoriaus garantiją.

Šiuo metu vis daugiau perkant televizorius, reikia žinoti ne tik apie papildomas garantijas, bet ir apie tai, kad reikia rinktis tinkamą televizorių. Ypatingai svarbu rinktis kokybišką ir, kad vaizdas, kuris bus rodomas, tikrai gerai būtų perteiktas. Geriausia būtų surasti patikimą parduotuvę, kurioje yra kokybiški televizoriai bei galimybė rinktis papildomą garantiją, nes ne visose parduotuvėse teikiama tokia paslauga. Tuomet bus daug lengviau rinktis iš vienos vietos. Norėdami gauti geriausią pasiūlymą, galite surasti ne vieną tokią parduotuvę ir tuomet palyginti skirtingus pasiūlymus, kuriuos rasite. Tokiu būdu pasirinksite tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *