Itin plati kompresorių panaudojimo sfera verčia kalbėti apie skirtingos charakteristikos įrangą. Kitaip sakant, skirtingiems poreikiams reikalingi skirtingi kompresoriai. UAB „Kompresorių centras“ tai supranta, todėl bendrovės asortimente galima rasti išskirtinai plačią technikos pasiūlą, orientuotą į individualius pirkėjų poreikius. Jei nežinote, kokia įranga reikalinga jūsų atveju, siūlome susisiekti su bendrovės konsultantais, kurie, įvertinę jums reikalingo suspausto oro kiekį, darbo sąlygas ir priemones, pasiūlys optimalų sprendimą ir žinomo gamintojo įrangą, suteikdami ilgametės kokybės garantijas.

Skirtingiems poreikiams – skirtingi kompresoriai

KompresoriaiSraigtiniai kompresoriai. Tai puikus pasirinkimas, tinkantis tiek mažoms dirbtuvėms, tiek stambioms pramonės įmonėms. Svarbiausi sraigtinių kompresorių privalumai yra jų ekonomiškumas, paprastas naudojimas, lengvas ir greitas aptarnavimas, ilgaamžė eksploatacija. Priklausomai nuo konkrečių pirkėjų poreikių, „Kompresorių centras“ gali pasiūlyti pastovaus ir kintamo našumo sraigtinius kompresorius.

Stūmokliniai kompresoriai. Profesionalūs stūmokliniai kompresoriai rekomenduojami pirkėjams, kuriems aktualus nedidelis suspausto oro kiekis (paprastai – iki 1000 l/min). Pagrindinis šios įrangos privalumas – pigumas ir paprasta eksploatacija. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, pirkėjams siūlomi tiesioginės pavaros kompresoriai, kompresoriai su diržine pavara ir betepaliniai oro kompresoriai.

Tylūs kompresoriai. Tai kompresorių grupė, orientuota į laboratorijas, ligonines, meno studijas, grožio centrus ir panašias sferas, t. y. šie kompresoriai naudojami ten, kur reikalingas nedidelis našumas ir labai tyliai, be tepalo dirbanti įranga.

Menteliniai kompresoriai. Rotoriniai-menteliniai oro kompresoriai pasižymi ilgaamžiškumu, žemu triukšmo lygiu, ekonomiškumu ir mažais aptarnavimo kaštais. Tai labai paprastos konstrukcijos kompresoriai, turintys mažą intensyviai besidėvinčių komponentų kiekį. Skirtingiems poreikiams galima rinktis atviro arba uždaro tipo kompresorius, įrangą su triukšmą izoliuojančiu korpusu.

Aukšto slėgio kompresoriai. Šiai kategorijai priskiriami kompresoriai – tai sprendimas įmonėms, kurioms reikalingas aukštas slėgis. Atsižvelgiant į konkrečius pirkėjų poreikius, gali būti parenkami alyva tepami arba betepaliniai aukšto slėgio kompresoriai. Taip pat galimi oru ir vandeniu aušinami sprendimai.

Turbo kompresoriai. Tai nepakeičiamas sprendimas pramonės įmonėms, kurioms reikalingas didelis švaraus suspausto oro kiekis be alyvos. Šiai kategorijai priskiriami išcentrinio tipo, itin didelio greičio kompresoriai, išsiskiriantys žemomis elektros sąnaudomis, ilgaamžiškumu ir itin paprastu aptarnavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *