Kuo gali būti naudingas interneto svetainių dizainas atsakyti nėra sunku. Tai sritis, kuri gali arba padėti pritraukti lankytojų srautus, arba juos atstumti. Taigi, kuo patrauklesnis interneto svetainės dizainas, tuo didesnė tikimybė, kad juo susidomės potencialūs klientai.

Svetainių dizainasSvarbiausias tikslas – pritraukti lankytojus. Tam naudojami įvairūs metodai. Vienas iš jų dizainas. Šioje vietoje svarbu paminėti, kad renkantis tarp labai įmantraus ir paprasto, visuomet geriau rinktis pastarąjį. Kuo paprastesnis, tačiau atitinkantis įmonės vykdomą veiklos sritį, tuo geriau. Taip pat pagalvokite, jei bus visko per daug: spalvų, mirgėjimo, dydžių, vaizdų ir pan. ar lankytojui bus malonus toks dizaino „šou“? Visuomet verta galvoti apie tuos, kurie ieškos informacijos jūsų interneto svetainėje. Jiems maloniau bus tai daryti neperkrautoje aplinkoje. Tai reiškia, kad spalvos neturi erzinti ar trikdyti dėmesio, formos neturi būti nesuprantamos. Nereikia persistengti ir su vaizdais.

Į dizaino sąvoką įeina ne tik spalvos ar formos, bet ir kiti svarbūs elementai. Pavyzdžiui, ne mažiau svarbu, kad svetainė labai greitai būtų surandama, o veiksmai joje taip pat būtų greiti, nes ne kiekvienas turi kantrybės ilgai laukti, kol galės iš pradinio puslapio pereiti į kontaktų skiltį. Taigi, svetainės navigacija taip pat labai svarbi. Visuomet atkreipkite dėmesį į pirmąjį puslapį. Jame viskas turi tarsi kviesti pasilikti čia ilgėliau ir paskatinti domėtis plačiau. Nebūtina visuose puslapiuose taikyti tą patį dizainą. Galima jį keisti, tačiau ne kardinaliai.

Interneto svetainių dizainas yra galinga priemonė. Neverta pamiršti ir kitų svarbių darbo procesų. Pavyzdžiui, ne mažiau svarbu tinkamai išdėstyta informacija. Pasirinktie ne tik glaustus, bet ir dominančius tekstus. Taip pat svarbu parinkti atitinkamus šriftus, išdėstymą, formas, dydžius ir pan. Kuo patogesnis bus skaitymas, tuo geriau. Kalbant apie informaciją reikia paminėti ir tai, kad kiekviena interneto svetainė turi turėti pagrindinę informaciją. Pavyzdžiui, nė viena iš jų neapsieis be pagrindinio puslapio, kuris tarsi įvadas į visą svetainę. Taip pat būtina paminėti kontaktus bei paslaugų pristatymą. Kita informacija pasirenkama individualiai, pavyzdžiui, ne visi pateikia paslaugų įkainius.

Blogai atliktas interneto svetainių dizainas gali atstumti lankytojus ir sugadinti jūsų įvaizdį ilgam laikotarpiui. Nuo to, kaip tinkamai parinktos spalvos, tekstas, įvairios nuotraukos ar paveikslėliai priklauso išties daug. Ten, kur viskas atlikta tinkamai visuomet malonu ilgėliau paieškoti informacijos, nei ten, kur viskas atrodo atstumiančiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *