Didžioji dauguma žmonių nori palaikyti tinkamą fizinį pasirengimą ir yra daugybė būdų kaip tai padaryti. Dažniausiai žmonės renkasi arba lankyti sporto klubą arba įsigyja tinkamą įrangą ir sportuoja namuose. Būtent sportui namuose puikus pasirinkimas yra elipsiniai treniruokliai, kurie treniruoja širdies bei kraujagyslių veiklą, padeda sustiprinti raumenis ir atsikratyti nereikalingo svorio.

Turite problemų su sveikata?

elipsiniai treniruokliaiElipsiniai treniruokliai yra išskirtini tuo, kad suteikia galimybę treniruotis tolygiai, kitaip tariant visos treniruotės metu apkrovimas sąnariams yra minimalus. Turintys problemų su keliais ar klubais dažniausiai negali rinktis bėgimo takelio ar kito treniruoklio, tačiau elipsiniai treniruokliai dėl specialios judesio formos sportuojant padeda išvengti apkrovos, todėl sportuoti gali ir asmenys turintys problemų su sąnariais. Turintys problemų su širdimi galės kontroliuoti širdies ritmą stebėdami monitoriuose, kur kompiuteris suvedus asmens svorį, ūgį, amžių ir kitus reikalingus duomenis, automatiškai paskaičiuos maksimalų leistiną apkrovimą.

Paprastumas ir universalumas

Elipsiniai treniruokliai suteikia galimybę tuo pačiu metu treniruoti skirtingas raumenų grupes, kadangi treniruodamiesi galite naudoti ne tik elipsės forma judančius pedalus, tačiau ir specialias rankenas, todėl galite pasirinktą apkrovimą paskirstyti kojoms, nugarai, rankoms ir kitoms raumenų grupėms.

Kitas privalumas yra tai, kad elipsiniai treniruokliai nereikalauja specialių įgūdžių ar apmokymo, norint taisyklingai naudotis treniruokliu ir vartotojui pilnai užteks pridedamos instrukcijos. Elipsiniai treniruokliai sutverti taip, kad tik pradėjus vieną treniruočių programą, nuolatos gerinsite rezultatus ir kiekvieną savaitę rezultatai bus geresni ir galėsite treniruotis didesniu apkrovimu.

Taupykite laiką treniruodamiesi elipsiniu treniruokliu

Daug žmonių negali treniruotis vien dėl laiko stokos, todėl elipsiniai treniruokliai yra puikus pasirinkimas nuolat užimtiems, nes jie nereikalauja pasiruošimo, treniruotės metu treniruojama dauguma raumenų grupių, todėl bendram fiziniam pasirengimui to pilnai užteks. Elipsiniai treniruokliai, priklausomai nuo modelio ir gamintojo, gali parinkti programą tinkančią svorio metimui ar širdies ir kraujagyslių veiklos treniravimui, todėl neriekės skirti laiko treniruotės planavimui.

Elipsiniai treniruokliai yra lengvai valdomi ir paprastai užtenka keleto klavišų pilnam jo valdymui. Valdymo monitoriuje galima stebėti sudegintų kalorijų skaičių, laiką ar pulsą ir kitus duomenis, priklausomai nuo elipsinio treniruoklio modelio ir kartos.

Namams skirti elipsiniai treniruokliai yra mažesni nei elipsiniai treniruokliai skirti sportuoti sporto klubuose, todėl jiems be didesnio vargo surasite vietos kambaryje. Jeigu elipsiniu treniruokliu naudosis keli skirtingo ūgio asmenys, įsitikinkite, kad elipsinis treniruoklis turi galimybę reguliuoti žingsnio ilgį, kitu atveju vienam bus patogu naudotis, kitam treniruotė gali būti nepakenčiama.

Kaina svarbi, kokybė dar svarbesnė

Renkantis elipsinį treniruoklį yra labai svarbus aptarnavimo laikas, todėl įsitikinkite, kad jis bus užtikrintas. Elipsiniai treniruokliai yra ganėtinai brangūs, todėl jei jau skiriate pinigus, skirkite juos patikimiems treniruokliams (pvz. Vokietijoje pagamintus KETTLER elipsinius treniruoklius), su kuriais bus malonu sportuoti ir kurie tarnaus ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *