Dažniausiai apsauga nuo erkių yra perkama šunims, kadangi jie aktyviausiai braido po veją, kurioje gali būti labai daug erkių. Natūralu, kad apsaugai reikia rinktis vieną arba net derinti kelis metodus, kurie užtikrina, kad erkė ne tik kad neįsisiurbs, tačiau ir apskritai nelips ant gyvūno kailio.

Gyvūnų apsaugaKadangi gyvūnų apsauga nuo erkių yra labai įvairi – pateiksime kelis variantus, kurie šiuo metu labiausiai vertinami ir pasižymi geriausia apsauga.

Antkakliai sulaukia daugiausia dėmesio

Šiuo metu labai dažnai šunims yra perkami antkakliai, kadangi jie ne tik lengvai užsideda, tačiau ir nereikalauja nuolatinės papildomos dozės. Jų pasiūla rinkoje yra labai plati, tad siūlome detaliau tartis su savo veterinaru, kuris pagal Jūsų poreikius gali padėti įsigyti labiausiai tinkamą. Juk antkaklių dydis bei kitos charakteristikos pasirenkamos ir pagal gyvūno dydį, amžių ir t.t. Taigi, rinktis reikia atsakingai.

Vaistai – patogu

Žinoma, taip pat geras pasirinkimas yra ir vaistai, kurie suteikia galimybę užsikrinti, kad gyvūno apsauga bus pati didžiausia ir tuo pačiu erkės jam nebus baisios. Tiesa, šiuo metu vaistų pasiūla yra tokia plati, kad gali būti sunku rasti labiausiai tinkamus. Ne veltui dažniausiai siūloma tartis su veterinarais, kurie padeda rasti labiausiai tinkamus vaistus pagal gyvūno amžių bei fizinę būklę. Svarbiausia nesirinkti tų, kurie yra iš abejotinos vietos ir tuo pačiu nesertifikuoti.

Nevedimas į pievas

Žinoma, pats geriausias vaistas yra nevedimas į pievas. Tačiau reikia nepamiršti, kad šuniui reikia laisvės ir kuo jos daugiau – tuo jis geriau jausis. Štai todėl siūlome suteikti jam galimybę pajusti laisvę ir tuo pačiu pasirinkti tinkamą priemonę nuo erkių. Gyvūnų apsauga nuo erkių turi būti perkama iš patikimų vietų, tuo pačiu pasitarus su specialistu. Tokiu atveju galite būti tikras, kad Jūsų gyvūnas visada bus sveikas bei laimingas.

Kuo daugiau dėmesio gyvūnui bus skiriama – tuo geriau. Svarbiausia nelaukti vasaros, kadangi mūsų žiemos tapo tokios šiltos, kad net ir jų metu apsauga tikrai nebus blogas pasirinkimas.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *