Lietuvoje turime tik porą miestų, kuriuos drąsiai galime vadinti kurortais – Druskininkai bei Palanga. Būtent pastarasis yra bene geidžiamiausia poilsiautojų kelionių kryptis, kurioje ne retas svajoja ir apsigyventi. Miestas įsikūręs ant Baltijos jūros kranto, sutvarkyta infrastruktūra, pagrindinėse gatvėse gausu pramogų ir įvairių laisvalaikio praleidimo formų, o sezono metu visas miestas tiesiog ūžia nuo turistų ir poilsiautojų, todėl niekada nesijausite vienišas ar liūdnas.

Gyvenimas PalangojeKaip bebūtų gaila, daugelį norinčių apsigyventi šiame mieste atbaido kainos, kuriomis yra parduodami butai Palangoje. Nusipirkti butą ar tuo labiau namą, kainuoja maždaug tiek pat, kiek Vilniaus ar Kauno centre, todėl kainos iš tiesų yra nemažos. Vis dėlto, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog perkant nekilnojamąjį turtą Palangoje, jūs padarysite itin gerą investiciją ir galėsite nesijaudinti jog jūsų pinigai prapuls.

Atvirkščiai nei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, nekilnojamo turto kaina Palangoje yra ganėtinai pastovi – net ekonominės krizės jų smarkiai nepaliečia. Taip yra todėl, jog miestas yra prie jūros, į jį visada atvažiuoja poilsiautojai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Be to, net jei neketinate persikelti gyventi į Palangą, o butą kurorte norite naudoti tik sezono metu kaip vasarnamį, galite paversti jį pajamų šaltiniu – išnuomoti savo butą. Nuomos paklausa Palangoje visais metų laikais yra gana didelė ir dažniausiai viršija pasiūlą, todėl nenuostabu, jog nuomos kainos kurorte yra ganėtinai didelės ir nuolatos auga.

Butų pasiūla Palangoje

Parduodami butai Palangoje dažniausiai yra naujos statybos. Šiame mieste nuolatos įgyvendinami nauji nekilnojamojo turto projektai, statomi namai, kotedžai bei daugiabučiai. Tai yra dar vienas faktorius, dėl ko butų kainos šiame mieste yra pakankamai didelės. Sumokėję didelė kainą už butą naujos statybos name, jūs taip pat galėsite džiaugtis ir nauju kvartalu, kurio aplinka sutvarkyta ir naujoviška. Prie naujos statybos namų taip pat įrengiami ir kiemai, takeliai, automobilių stovėjimo aikštelės, vaikų žaidimų aikštelės ir poilsio zonos. Neretai visas kvartalas yra aptveriamas tvora, yra galimybė įsirengti vaizdo stebėjimo kameras ar net saugoti namus fizine apsauga.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *