Kaip turi atrodyti grindu plyteles, kad būtų tikrai patrauklios? Ar dizaineriu baldai prabangiam interjerui dera su grindų plytelėmis? Pasižvalgę po dizaino muges, pamatysime, kad ši klasikinė medžiaga interjere vis dar gyvuoja ir kaip seniau, taip ir dabar, gali užimti svarbią vietą. Vadinasi, interjero paslaptis yra ne tik gražūs baldai, bet ir puikūs paviršiai, kur tie baldai bus išdėstyti. Štai keletas nuostabių grindų plytelių mozaikų aprašymų, kurie nuteiks įkvepiančiai ir galbūt ir jūs norėsite savo namuose ar kitoje patalpoje, erdvėje, turėti puikias grindis kaip plytelių mozaiką.

Turkiška pirtis

Grindų dangosTurkiškos pirties motyvai būna pagaminti iš pačių mažiausių grindų plytelių, kruiso skirtos kone piešiniams ant grindų. Dažnai tie motyvai būna pereinamų spalvų, vienur gali pereiti iš violetinės į mėlyną, kitur iš žalios į geltoną, ir taip toliau. Šios nedidelės mozaikos iš tiesų gali pakelti nuotaiką ir priversti pasijusti rytietiškai. Tačiau, svarbu pasakyti, kad norėdami turėti tikrai gerai atrodančius turkiškus raštus, turėsite samdyti profesionalą. Patys po vieną plytelę dėliodami nieko nepasieksite, nes tokius raštus sukurti – sunkus darbas.

Šachmatinis kambarys

Tai, ką vadiname šachmatiniu kambariu, nebūtinai turi būti šachmatų lentos imitacija. Tačiau tada, kai grindų plytelės yra juodos ir baltos, pramaišiui išdėliotos, susidaro panašus į šachmatų lentą piešinys. Kartu jis panašus ir į klasikinius rūmų, šventyklų grindų piešinius, dažniausiai sukuriamus iš nuostabių marmurinių plytelių, ant kurių atsigulus su blizgančia suknele, galima daryti puikias modelių foto sesijas. Tad klasikos mylėtojams tikrai vertėtų pasidomėti tokiomis plytelėmis ir pasistengti sukurti šį unikalų grindų piešinį savo namuose.

Rožinės rodyklės

Toks grindų piešinys iš plytelių gali būti suformuotas naudojant tik vieną labai ryškią rožinę (tai bus rodyklių spalva) ir kelių atspalvių rausvas – baltas plyteles. Visas piešinys bus sudarytas iš vyraujančio fono ir vienur, kitur esančių ryškiai rožinių rodyklių. Tada prie tokių grindų gerai tiks ryški rožinė siena, taip pat balti baldai. Žinoma, norint tokio interjero dizaino, reikia pasidomėti, ar žmogus apskritai ne alergiškas rožinei spalvai, nes kai kas jos tiesiog nemėgsta.

Klasikinė balta

Atrodo – ką čia dar daryti su baltos spalvos plytelėmis, jeigu viskas balta ir tiek? Iš tiesų, balta irgi turi savo atspalvius. Jeigu į baltą įdėsime labai mažai bet kokios spalvos pigmento, atsiras atspalvis. Taigi, ir baltų grindų plytelių mozaika gali būti labai įdomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *