"Sveiki atvykę į virtualų gėlių darželį, kuriame sau tinkamiausią variantą ras kiekvienas, neprikausomai nuo progos bei individualaus skonio!" Taip galėtų skambėti pirmasis sakinys įvadiniame internetinės gėlių bei kitų floristikos prekių parduotuvės puslapyje. Gėlės internetu jums naujiena? Tai – vis labiau populiarėjanti internetinės prekybos sritis, sulaukianti nemažai dėmesio iš klientų. Vienus vilioja skoningai sukomponuotos puokštės iš įvairiausių, kartais nematytų gėlių, kitiems – tai vienintelė galimybė tokiu būdu pradžiuginti artimąjį (kalbama apie asmenis, dėl vienų ar kitų priežasčių gyvenančius skirtingose šalyse). Gėlės internetu – tai patogus pastarųjų išsirinkimas, išvegiant eilių, kontaktų su neretai įkyriomis pardavėjomis, nemalonių gamtos sąlygų ir panašių dirgiklių bei galimas jų pristatymas tiesiai į gavėjo namus. Kalbant apie gėles bei puokštes, labai aktualus klausimas – kaip pastarąsias išsirinkti? Apie tai ir pakalbėsime.

gėlėsPateiksime keletą svarbiausių detalių, kuriomis vadovaujantis gali būti renkamasi gėlės internetu. Šiais patarimais pasinaudoti galima ir besiblaškant tarp turgaus prekeivių prekystalių.. Taigi, atkreipkite dėmesį į:

Proga.

Dovanoti gėles galima eilinio gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių proga ar…tiesiog šiaip. Kalbant apie paskutinį variantą, vieni gali pasirinkti tiesiog kelias žavingas gėlytes, tuo tarpu kitiems prireiks ir įspūdingos puokštės. Šiaip, kalbant apie gėlių rinkimasi atsižvelgiant į progą, reikia vadovautis taisykle, kuo diena reikšmingesnė, tuo ir puokštė turi būti didesnė. Tiesa, kai kurios progos iškart diktuoja ir dovanojamų gėlių rūšį bei spalvą: tarkime, jauniesiems tradiciškai dovanojamos baltos gėlės.

Siekiamas sukelti įspūdis.

Kai kuriais atvejais dovanojančiajam svarbu ne tik maloniai nustebinti ir parodyti dėmesį, bet tiesiog pritrenkti: to pasiekti galima puokštės dydžiu, pasirinkus retesnes gėles arba tiesiog netikėtas tam metų laikui, tarkime – padovanoti saulėgrąžas žiemą.

Spalva.

Galima vadovautis nuo seno nusitovėjusia spalvų reikšmės analize ir, tarkime, mylimam žmogui dovanoti raudonas (aistra), baltas (vertinimą, nuoširdumą), rožines (švelnumą) bei vegti geltonų (neva tai – išsiskyrimo ženklas), vadovautis spalvų skirstymu į vyriškas ir moteriškas ir panašiai arba – į viską "spjauti" ir tiesiog rinktis gražiausias, labiausiai nuotaiką atitinkančias spalvas! Juk jei jau naudojamasi tokiu nevisiškai tradiciniu būdukaip gėlės internetu – galbūt ir pasirinkimo atžvilgiu reikia nebijoti eksperimentų.

Asmens, kuriam skirtos gėlės, skonis.

Aišku, tikriausiai žmogų pradžiugina vien jau pats faktas, jog jis gavo dovanų gėlių, tačiau reikia stengtis išrinkti tas, kurios labiausiai patinka.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *