Pirtyje išsiaiškino dėl mokesčių

Ar gali būti suderinami du visiškai nepanašūs dalykai: buhalterines apskaitos paslaugos ir pirtis? Pasirodo, kad gali. Štai naujai iškeptas laisvai samdomas darbuotojas Edas savaitgalį pirtyje su buhalteriais išsiaiškino, kaip jam tvarkytis mokesčius. Štai ką pirtyje sužinojo Edas.

Laisvoji profesija arba kitos

Sėkminga buhalterijaPirtis buvo naudinga tuo, kad Edas pagaliau išdrįso paklausti senų pažįstamų, dirbančių buhalterijos ir apskaitos srityje, apie jam rūpimus dalykus. Juk sakoma, kad negražu iš draugų prašyti paslaugų, už kurias jie duoną valgo. Tačiau jie pirmi pradėjo – klausinėjo Edo, kaip pasigaminti savo interneto puslapį. Edas yra programuotojas, ir jam nesunku buvo atskleisti kelis patarimus, kaip greitai, lengvai rankiniu būdu gali tokius darbus atlikti. Taigi, ir jis paklausė. Pirtis atpalaiduoja, suartina, leidžia užduoti klausimus poilsiaujant, kurių šiaip nedrįsti. Edas kaip tik buvo išėjęs iš kontoros, kurioje ilgai dirbo, ir norėjo būti laisvai samdomas darbuotojas. Tad pirmiausia jam patarė išsiaiškinti, ar jis yra„laisvosios profesijos“ ar kitų profesijų atstovas, mat pagal tai priklausys, kokius mokesčius jam mokėti.

Kas mėnesį mokės PSD

Skaityti straipsnį “Pirtyje išsiaiškino dėl mokesčių” »

Kurios nešiojamų kompiuterių dalys dažnai genda

KompiuteriaiTokios paslaugos kaip computer repair, computer repairs yra kasdienybė kone kiekviename pasaulio kampelyje. Ten, kur žmonės turi savo kompiuterius, ten jie turi ir gedimus, problemas, kurias reikia išspręsti. Tad, jeigu esate tas žmogus, kuriam dažnai kažkas sugenda, nenustebsite, jog ir laptop repair, laptop repair in London jums kartais yra pati svarbiausia paslauga. Šiandien pakalbėkime apie tai, kokie yra pagrindiniai nešiojamų kompiuterių, laptopųgedimai. Kokios jo dalys genda dažniausiai.

Korpuso suniokojimas

Dažniausiai tokio tipo nešiojamų kompiuterių gedimai atsiranda dėl pačių vartotojų kaltės. Nešiojamas kompiuteris yra populiarus įrenginys, nes labai patogu, kai visur, kur tau tik reikia, galima neštis savo kompiuterį, jį visur legvaipajungti. Kitaip nei planšetė, jis turi patogius mygtukus ir kitokias dalis, darančias jį išskirtiniu. Tačiau sudaužytas kompiuterio korpusas nieko gero nežada. Jeigu taip atsitinka, tenka prisipažinti, kad kompiuteris aplūžo, sulūžo. Dažnai pasitaiko, kad jis nebe užsidarinėja taip, kaip pridera, arba tiesiog atsilupa kažkokios dalys.

Ekrano arba monitoriaus gedimai

Skaityti straipsnį “Kurios nešiojamų kompiuterių dalys dažnai genda” »

Specialistai padės jums susikurti logotipą

Logotipų kūrimasTurbūt nereikia net sakyti, kad logotipas turi būti sukurtas profesionaliai: jis turėtų būti gana paprastas ir lengvai įsimenamas, tačiau taip pat turėtų atspindėti bendrovės veiklos pobūdį. Atrodytų, kad logo kurimas – tai gana paprasta užduotis, tačiau dažnais atvejais tenka įsitikinti, kad savarankiškai susikurti logotipą gali būti pernelyg sudėtinga. Neretais atvejais gali praversti specialistų pagalba – jums tereikia susirasti tokias įmones ar pavienius asmenis, kurie teikia šias paslaugas. Iš gausybės įvairių paslaugos tiekėjų visada galėsite išsirinkti tokius, kurie geriausiai pateisintų jūsų poreikius, ir galėsite nuspręsti, kam vertėtų patikėti šias paslaugas.

Logotipų kūrėjai gana dažnai turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama visa svarbiausia informacija, susijusi su paslaugų teikimu. Labai tikėtina, kad čia galėsite rasti darbų pavyzdžių, kurie leis įvertinti specialisto profesionalumą, ir tai galės turėti įtakos jūsų pasirinkimui. Taip pat gali skirtis ir tai, kiek gali kainuoti logotipo kurimas – skirtingų įmonių nustatyti įkainiai gali labai varijuoti, todėl galėsite įvertinti, kiek pinigų galite skirti logotipo kūrimui, ir galėsite nuspręsti, kam vertėtų patikėti šias paslaugas. Neretais atvejais logotipų kūrėjai gali pasiūlyti už tą pačią kainą sukurti ne vieną logotipą, bet pateikti kelis darbų pavyzdžius, tad logotipas tikrai bus būtent toks, kokio ir tikitės.

Skaityti straipsnį “Specialistai padės jums susikurti logotipą” »

Kaip sutaupyti perkant plastikinius langus?

Tiek profesionalai, tiek paprasti žmonės sutinka, kad plastikiniai langai – geriausia investicija siekiant, kad jūsų namai būtų šilti, saugūs ir jaukūs. Anksčiau dominavę mediniai langai pasirenkami vis rečiau. Tai gana natūralu atsižvelgus į plastikinių langų pliusus.

  • Plastikiniai langai kainuoja kur kas pigiau nei mediniai.
  • Plastikiniai langai kur kas ilgiau Jums tarnaus.
  • Siūlomas labai platus stilių pasirinkimas.
  • Plastikiniai langai geriau atlieka apsaugos funkciją.
  • Jie atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams.
  • Jų montavimas gana greitas.

Langai pigiauJeigu lyginate plastikinius ir medinius, akivaizdu, kuris variantas yra pats geriausias. Tiesa, nors plastikiniai langai (Langų Era) tikrai labai geras pasirinkimas, tačiau visada verta pagalvoti, kaip galima bent minimaliai sumažinti investiciją. Ypač, kai nuo to nenukenčia kokybė.

Pirkite internetu. Ten produkcija visada pigesnė

Daugelis žmonių sutinka, kad pirkimas internetu turi labai daug pliusų ir vienas jų tai, kad produkcija internete yra kur kas pigesnė. Ne išimtis ir plastikiniai langai. Svarbiausia, kad tuo pačiu daiktų kokybė tikrai nėra menkesnė. Viskas remiasi į tai, kad elektroninės prekybos vietos išlaikymas kainuoja kur kas mažiau, tad tuo pačiu ir prekės dažniausiai būna pigesnės. Juolab, jeigu pirksite internetu, plastikiniai langai jums bus pristatyti iki pat namų durų, taigi nereikės dėl nieko vargintis.

Skaityti straipsnį “Kaip sutaupyti perkant plastikinius langus?” »

Stilingi drabužiai – ne tik lieknoms

Nors neretai tenka pastebėti, kad dauguma dizainerių drabužių demonstravimui renkasi itin lieknas merginas, tačiau ne tik lieknos merginos gali atrodyti stilingai. Pavyzdžiui, lietuvių prekinio ženklo vaau sukneles yra skirtos labai skirtingus dydžius dėvinčioms moterims: siūlomi 36-52 dydžio drabužiai.

Jei suknelės yra perkamos iš tam tikrų užsienio šalių parduotuvių, ypatingai iš Rytų šalių, siūlomi dydžiai kartais tikrai yra gana nedideli. Vis dėlto, nusiminti tikrai nereikėtų – visada yra galimybė atrasti tokios produkcijos, kuri iš tiesų būtų puikiai tinkama: galima apsilankyti specializuotose parduotuvėse, pasižvalgyti, ką siūlo mūsų šalies kūrėjai, o jei nepavyksta rasti patinkančių drabužių, galima keliauti pas siuvėją.

Stilingos suknelės iš VaauVisai nesvarbu, koks yra jūsų drabužių dydis, visada galite atrodyti stilingai. Paprasčiausiai įvertinkite, kokie yra didžiausi jūsų figūros privalumai ir trūkumai, ir tai tikrai leis jums atrodyti iš tiesų puikiai. Internetinėje erdvėje galite rasti gana nemažai patarimų, kokius drabužius vertėtų rinktis apkūnioms moterims, ir apsispręsti tikrai nebus labai sudėtinga. Kiekvienu atveju galėsite atrasti pačius tinkamiausius drabužius, ir tereikės išsirinkti tinkamiausią prekybos vietą.

Skaityti straipsnį “Stilingi drabužiai – ne tik lieknoms” »