Durų pasirinkimasNuo senų laikų namų durys, langai, jų dekoracijos sudaro svarbų namo fasado estetinio vaizdo įspūdį. Net jeigu tai pačios tvirčiausios security door, įdėtos dėl saugumo, vis tiek labai svarbu yra durų ir namo fasado bendras santykis. Taigi, štai jums keletas idėjų, kaip padaryti, kad namuose burglar alarm system būtų ne tik pastebimos, tvirtos bei gerai saugančios namus, bet ir padėtų išlaikyti bendrą gražų namų stovį.

Tvirta sąranga

Vienas iš būdų užtikrinti ir gražų namo dizainą, ir tvirtumo įspūdį, tai tiesiog išlaikyti vienodą sunkumo estetikos liniją. Jeigu dedate tvirtas dideles security door, tuomet galite ir visą namą padaryti su kažkokiais tvirtesniais akcentais. Pačios statybinės medžiagos suteikia labai daug jėgos. Tarkime, paprastos dailylentės bus kažkas švelnesnio, tačiau papildomos metalinės dekoracijos gali suteikti tą sunkumo įspūdį. Savaime aišku, kad tvirto monolito estetiką skleidžia mūras, dideli akmenys, masyvios plytos ir panašios statybinės medžiagos. Taip pat nebūtinai visą tą įspūdį krauti ant paties namo fasado. Svarbu ir kas yra aplink namą. Kartais jeigu pats namas nedera su durimis, pastarąsias galima tiesiog derinti su lauke, eksterjere esančiomis detalėmis. Gal tai bus didelis akmeninis šulinys, gal mūrinis kiemas, o gal rieduliais akmenimis grįstas takas į sodą, kuriame auga dideli ąžuolai.

Lengva estetika

Kitas variantas – siekti maksimalaus lengvumo. Kodėl siūlome taip daryti, ogi todėl, kad kraštutinumai visada atrodo efektingiausiai, be to, kai žinote, ko ieškoti, lengviau ir kurti tokį įspūdį. Lengvumas prasideda nuo medžiagos lengvos, ir nuo šviesios spalvos. Neatsitiktinai anglų spalvoje žodis "light" reiškia ir šviesus, ir lengvas. Todėl galima rinktis ir didesnes security duris, tačiau jos gali būti šviesios spalvos. Fasadas taip pat gali būti šviesus, netgi baltas, gali būti ir atitinkamai graži lengva tvorelė balta, su keliais žaliais krūmeliais ir nedideliu gėlynu po langu. Priklauso nuo to, ar jums patinka tokie jaukūs skandinaviški namai.

Spalvų gausa

Jeigu tikite, kad turite dizainerio talentą, galite žaisti su spalvomis. Ryškios spalvos visada daro įspūdį, taigi, spalvos suteiks daug margumo ir lengvumo jūsų namams. Spalvingas namas atkreips ir kitų žmonių dėmesį, papuoš bendrą teritoriją, taip jūs kursite gražią aplinką, kurioje visiems bus smagu gyventi. Tik nepradėkite terliotis su kiču, visokiais sodo nykštukais ir mediniais gandrais, nes taip viską tik sugadinsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *