Jei geriau atkreiptumėte dėmesį, pastebėtumėte, jog daugelyje įmonių naudojami DELL kompiuteriai. Ir tai tikrai ne atsitiktinumas: DELL yra vienas populiariausių gamintojų, galintis pasiūlyti verslui puikiai pritaikytus biudžetinius nešiojamus ar stacionarius kompiuterius, leidžiančius naudotis visomis svarbiausiomis, sklandžiam darbui reikalingomis funkcijomis bei parametrais. Tačiau tai tikrai ne viskas. Pabandykime apžvelgti, kodėl DELL kompiuteriai yra tokie populiarūs ir pamėgti ne tik jais besinaudojančių fizinių, bet ir juridinių asmenų.

DELL laptopsStiprios įmonės savybė – išmanus kaštų valdymas. Todėl kuriant darbo vietas stengiamasi rinktis žinomiausius prekės ženklus, galinčius pasiūlyti optimalų kainos ir kokybės santykį. Šį itin svarbų kriterijų puikiai atitinka DELL. Verslo linijos DELL kompiuteriai, lyginant su kitais panašių parametrų, įstrižainės ir funkcionalumo kompiuteriais gali pasiūlyti itin patrauklias ir protingas kainas. Be to, perkant didesnį kiekį kompiuterių, galima pasirinkti tiekėją, kuris pasiūlys itin lanksčią nuolaidų sistemą.

Verslui skirti DELL kompiuteriai vertinami ir dėl papildomų saugumo parametrų, kurie ypač reikalingi norint visą informaciją apie įmonę laikyti tik jos viduje. Be to, gamintojo siūlomi prietaisai pasižymi paprastu sujungiamumu, leidžiančiu negaišti savo brangaus laiko tam, kad pilnai parengtumėte įrenginį darbui. Papildomas baterijos veikimo laikas, tvirta ir ilgaamžė konstrukcija, patogus valdymas – tai tik keletas bruožų, dėl kurių DELL kompiuteriai ne vienerius metus karaliauja verslui skirtų įrenginių rinkoje.

DELL prietaisai populiarūs ne tik dėl apsaugos programų, nuotolinio administravimo galimybių ar didelio galingumo. Gamintojai pasirūpino ir išskirtiniu patvarumu, kuriuo pasitikėjimą kelia faktas, jog DELL kompiuteriai turi vieną ilgiausiai galiojančių garantijų rinkoje. Tad jei jūsų verslui reikalingas kompiuteris, kuris atlaikytų nuolatines keliones, važinėjimą į susitikimus bei prietaiso naudojimą įvairiomis oro sąlygomis, DELL užtikrins, kad visi šie veiksniai nepakenktų jo veikimui ir nesukeltų jokio diskomforto.

Viena paskutiniųjų naujovių, kurią siūlo DELL kompiuteriai – vadinamieji 2in1 nešiojami kompiuteriai. Jų išskirtinumas ir pagrindinė ypatybė yra ta, jog paprastą nešiojamą kompiuterį galite nesunkiai transformuoti į planšetę. Kodėl tai reikalinga verslui? Jei vykdote tarptautinę veiklą ir jums dažnai tenka skraidyti, važinėti ir įveikti tolimus atstumus, kurių metu negalite prarasti ryšio su partneriais, kolegomis bei klientais, kompiuteris-planšetė bus itin patogus dėl savo kompaktiškumo, nedidelio ekrano ir visų kompiuteryje esančių funkcijų, kurios leis jums paskirtus darbus atlikti laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *