Pirkiniai vaikams sudaro ilgą sąrašą įvairiausių daiktų, iš kurių yra ir būtinų, ir visai nereikalingų. Kaip nepasiklysti tarp tiek daug parduotuvių ir pirkti tik tai, kas mažiesiems išties reikalinga. Ar reikalingos basutės vaikams, ar ne? O gal svarbiausia guminiai batai ar palaidinės? Rūbai ir avalynė sudaro didžiąją dalį visų išlaidų vaikams, todėl tėvams tenka atidžiai atsirinkti būtinus pirkinius, kad neišlaidauti be reikalo.

Vaikiškos basutėsPirkinių sąrašas dažnai pradedamas nuo drabužių. Priklausomai nuo sezono ir vaiko lyties sudarome pirkinių sąrašą. Šaltuoju metų laiku išleisime gerokai daugiau, nes reikės pasirūpinti lauko drabužiais, kurie nėra pigūs. Taigi, jums reikės kombinezono arba striukės ir kelnių. Tokie lauko drabužiai turi būti ne tik šilti, bet ir neperšlampami bei neperpučiami. Tik iš tokio audinio pasiūti lauko drabužiai vaikui leis mėgautis šaltais orais pramogaujant. Lauko drabužių užpildas nebūtinai turi būti iš pūkų, nes dabar gaminami aukštos kokybės sintetiniai užpildai, kurie užtikrina komfortišką šilumą. Be to, jie turi būti patogūs ir nevaržyti vaiko judesių. Šiems pirkiniams verčiau netaupyti, nes netinkamai parinkti lauko drabužiai gali prisidėti prie padidėjusio vaiko ligų skaičiaus. Kiti pirkiniai, kurie būtini: megztinis, golfas, palaidinės ilgomis rankovėmis, sijonas/suknelė ir kelnės bei pėdkelnės. Be to, būtini ir aksesuarai, tokie kaip kepurė, pirštinės ir šalikas arba mova. Būtini kokybiški šilti žieminiai batai. Vietoje natūralaus kailio verčiau rinktis vilną, kuri daug geriau šildys vaiko kojytes.

Šiltuoju metų laiku pirkinių sąrašas nėra trumpesnis, tačiau galima išleisti gerokai mažiau, nes lauko drabužiai bus ploni ir nekainuos brangiai. Jums prireiks striukių, liemenių, palaidinių trumpomis rankovėmis, berankovių palaidinių, plonų kelnių ir šortų/sijonų/suknelių bei mergaitėms plonų pėdkelnių. Iš aksesuarų reikės kepurės nuo saulės. Kalbant apie avalynę, tai būtinos basutės vaikams. Taip pat lengvi uždari batukai. Nebūtinas, tačiau labai reikalingas pirkinys – guminiai batai, kurie pravers ne tik lyjant lietui, bet ir einant į mišką grybauti.

Jeigu jau žinote, kurie pirkiniai būtini jūsų vaikui, tai galima sakyti, kad įveikėte puse darbo. Tam, kad pirkiniai būtų sėkmingi reikia tinkamai parinkti dydį ir kokybę. Taigi, labai svarbu, kad drabužių audiniai būtų natūralūs ir kokybiški, o avalynė geriausia iš natūralios odos arba, jei renkatės iš sintetinių medžiagų, tai reikia rinktis patikimus gamintojus, kurie užtikrina, kad gaminiai atitiks kokybės reikalavimus, o vaikui bus patogu tokius batus avėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *