Svetainės baldaiSvetainėje ne tik ilsimės, bet ir priimame svečius, bendraujame su šeimos nariais ir maloniai leidžiame laiką po dienos darbų. Natūralu, kad kiekvienas norime, jog baldai svetainei atitiktų maksimalius patogumo ir funkcionalumo reikalavimus, tuo pačiu – būtų stilingi ir kurtų darnios aplinkos įspūdį. Kitaip sakant, svetainė yra mūsų namų vizitinė kortelė, todėl norime, kad šis kambarys būtų ne tik funkcionalus, bet ir reprezentatyvus.

Paprastai, planuojat svetainės baldus, didžiausias dėmesys skiriamas minkštiesiems baldams. Šie iš tiesų yra svarbūs, kuriant pageidaujamo komforto lygį. Vis dėlto, korpusiniai baldai, pvz., sekcijos, komodos, indaujos, formuoja bendrą aplinkos įspūdį ir traukia aplinkinių žvilgsnį. Tai reiškia, kad investuodami į aukštos kokybės minkštuosius baldus, negalite pamiršti ir korpusinių baldų prasmės.

Apsispręskite dėl baldų dydžio ir stiliaus

Prieš keliaudami į parduotuvę ar skambindami baldų gamintojui, turite nuspręsti, kokių baldų norėsite, kiek jie užims vietos, kokiam stiliui teiksite pirmenybę. Skubotai priimti sprendimai gali apkrauti erdvę ir neatitikti jiems keliamų estetikos reikalavimų. Dizaineriai primena, kad svetainėje būtina išsaugoti galimybę patogiai judėti – neturite jausti sunkumų pereidami nuo vieno baldo prie kito, norėdami įjungti televizorių, pasiimti daiktus iš spintelės ir t. t. Kad išvengtumėte netikėtų staigmenų, atsakingai išmatuokite patalpą ir bent preliminariai nuspręskite, kokio dydžio baldai atitiks jūsų lūkesčius. Žinoma, negalima pamiršti ir stiliaus reikalavimų. Venkite sintezės principo ir laikykitės harmonijos. Ne veltui sakoma, kad vientisas svetainės stilius yra gero skonio ženklas. Tai itin svarbu tuomet, jei interjerą kuriate savarankiškai (suderinti skirtingo stiliaus baldus – rimta užduotis net ir ilgametę patirtį turinčiam profesionalui). Praktika rodo, kad dominuojantys stiliai yra klasika arba skandinaviškas minimalizmas.

Kokybiški, funkcionalūs ir individualius poreikius atitinkantys baldai

Nepamirškite, kad geri svetainės baldai – tai aukštos kokybės funkcionalūs baldai. Rinkitės patikimą gamintoją ar rinkoje vertinamą pardavėją, kuris prekiauja nestandartiniais baldais ir gali pasiūlyti individualius pirkėjo lūkesčius atitinkančius projektus. Žinoma, konkretus sprendimas gali skirtis nuo individualaus funkcionalumo suvokimo, pvz., ilgą laiką svetainėje dominavo sieninės spintos-sekcijos, į kurias buvo talpinami nereikalingi daiktai, metų metus kaupę dulkes. Šiandien svetainei dažniausiai pasirenkamos minimalistinio dizaino sekcijos, kurias sudaro komoda ir televizoriaus staliukas, kelios pakabinamos spintelės arba indaujos. Kad ir kokį sprendimą priimtumėte, svarbiausia – rinktis patikimą kokybę. Primename, kad patikimos medžiagos užtikrina ilgaamžę eksploataciją, todėl tokiais baldais džiaugsitės daugybę metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *