Automobilis mums tampa vis svarbesnis. Kartais mums reikalingas ne tik nuosavas. Tuomet mes naudojamės auto nuoma. Šios paslaugos populiarios daugelyje šalių. Ieškodami geriausio nuomos pasiūlymo susiduriame su didžiule pasiūla.

auto nuomaTransporto priemonių nuoma populiari ne tik dėl to, kad ji reikalinga dėl didėjančio turistų srauto į mūsų šalį. Dažnai mums prireikia šių paslaugų kuomet sugenda mūsų turimas lengvasis automobilis ir nenorėdami naudotis viešuoju transportu ar skolintis iš artimųjų, pasirenkame nuomą. Tai paprastas problemos sprendimas.

Automobilių nuoma būna trumpalaikė ir ilgalaikė. Pastaroji dažniausiai yra nuo 3 mėnesių nuomos laikotarpio. Ja naudojasi vis daugiau įmonių, tačiau ir fiziniai asmenys atranda jos privalumus. Ar pagalvojote, kiek laiko sugaištame rūpindamiesi privalomuoju transporto priemonių valdytojų civiliniu draudimu ar KASKO? Reikia pasirūpinti ir technine automobilio būkle, ir tvarkyti gedimus, kurie atsiranda. Sezoninis padangų keitimas taip pat vairuotojo rūpestis. Nuomojantis automobilį ilgam laikotarpiui šito galima išvengti. Jūs mokate kas mėnesį fiksuotą pinigų sumą, o viskuo pasirūpina nuomos įmonė. Argi ne puiku?

Trumpalaikė auto nuoma taip pat turi daugybę privalumų. Pagrindiniai yra tie, kad jums išsinuomojus nereikia rūpintis draudimais ar tuo, kad kelyje gali sugesti jūsų išsinuomota transporto priemonė. Dažniausiai yra nuomojami nauji iki 5 metų amžiaus automobiliai, kurie nuolat tikrinami ir tvarkomi. Vis dėl to ir jiems gali nutikti netikėtumų kelyje. Automobilių nuomos salonas pasirūpina savo klientais ir kelyje jų nepalieka vienų. Techninė pagalba teikiama 24 valandas per parą, todėl jums neteks tuo rūpintis. Trumpalaikė automobilio nuoma teikiama nuo 1 paros.

Daugelis besinuomojančių automobilius nori tai padaryti kuo pigiau ir greičiau. Svarbu kreiptis į patikimus atstovus, kurie rūpinasi klientais. Išsinuomoti galima tiek internetu, tiek ir atvykus į saloną. Norint sutaupyti verta nuomotis ekonominės klasės automobilį. Kainos skiriasi ir nuo to, kelintų metų gamybos yra automobilis. Norint sutaupyti galima rinktis ir 5 metų transporto priemonę, o ne ką tik iš gamintojo atvežtą. Taip bus sutaupoma. Jei planuojate kelionę, tai verta rezervuoti patikusį automobilio modelį kuo anksčiau. Taip sutaupoma daugiau, nes ypatingai vasaros laikotarpiu tai padaryti sudėtinga.

Automobilio nuoma daugeliui žmonių padeda išvengti įvairių nepatogumų, kurie susiję su jo neturėjimu. Ne visi nori naudotis viešuoju transportu ar taksi paslaugomis, kurios pakankamai brangios. Patikėkite dalį savo rūpesčių automobilių nuomos įmonės darbuotojams.

Raktažodžiai:        

One thought on “Pigi ir greita auto nuoma

  • birželio 14, 2023 @ 15:06
    Nuolatinis saitas

    Taip, techninė priežiūra tikrai kainuoja, bet jei susirandi servisą, pas kurį tikrai atliekamos visos kokybiškos paslaugos ir tikrai neplėšia iš žmonių, tai kodėl gi neturėt savo? Vis tiek patogiau ir lanksčiau, nei nuolatos nuomuotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *