Ket baudosGeras kelių eismo dalyvis yra atsakingas, saugus, žinoma, rūpinasi ne tik savimi, tačiau taip pat ir kitais. Tačiau problema tame, kad vis daugiau žmonių laikosi taisyklių ir dažniausiai jų laikytis paskatina tik didelės baudos, kurios Lietuvoje, tikrai, nėra patrauklios.

KET baudos yra labai skirtingos, tad žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus ir tuo pačiu baudos – labai skirtingos. Štai todėl siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, labiau domėtis atsinaujinančiais įstatymais ir tuo pačiu baudomis, kurios egzistuoja.

Dažniausiai Lietuvoje aktyviausiai baudžiami tokie asmenys, kurie vairuoja girti. Paprasčiausiai mūsų šalyje tai yra gana rimta problema, tad visiškai natūralu, kad kuo daugiau pažeidėjų – tuo pačiu tuo daugiau ir siūlomų baudų, kurios dažniausiai kiekvienais metais vis labiau kyla.

Ir skirti tas baudas yra būtina, kadangi tik tokiu atveju galima suvaldyti žmones, kurie kartais labai daug galvoja apie save, tačiau pamiršta kitus, kurie taip pat važinėja keliais.

Dažniausiai baudos kiekvienais metais vis kyla tad kad ir kokia jus domina, tikėtina, kad po kiek laiko bus kur kas didesnė. Žinoma, tai dažniausiai skatina kur kas labiau pasitikėti kitais, kurie yra kelyje, kadangi visuotinai žmonės tampa atsakingesni ir paprasčiausiai nenori būti nubausti. Šiuo atveju kalbame ne apie kažkokius labai didelius pažeidimus, tačiau apie mažas baudas, kurio dažniausiai taikomos net ir padarius mažą nusižengimą. Tačiau kai jis padaromas – KET baudos yra būtinos, kadangi kiekvienas žino, kad jos yra ir kad atsakingas vairavimas gali padėti jų sėkmingai išvengti.

KET baudos yra skelbiamos internete, tad jeigu Jus domina kuris nors aspektas arba norite žinoti – kaip jis kito metų eigoje – tokiu atveju kiekvienas turi tokią galimybę. Tik svarbiausia yra ne tai, kas buvo anksčiau, tačiau tai, kas yra šiuo metu.

Galiausiai, reikia domėtis naujais įstatymais, kurie garantuoja, jog žmogus bus atsakingas ir tuo pačiu, kad jis bus saugus ne tik dėl savęs, tačiau ir dėl kitų.

O kiekvieno iš mūsų pareiga yra vairuoti ramiai ne dėl baudų, tačiau dėl atsakomybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *