Ar lengvai vyksta elektroniniu parduotuviu kurimas? O ar lengva jomis naudotis? Čia kyla paradoksas, nes sukurti elektroninę parduotuvę yra labai sunku, o štai jau naudotis turi būti kuo paprasčiau. Žmogus, kuris programuoja ir kuria elektroninę parduotuvę, pirmiausiai turi ir mokėti būtent tą daryti – ją sukurti taip, kad vartotojui ji būtų pati paprasčiausia. O dabar klausiame jūsų, kada ir kaip dažnai apsipirkinėjate elektroninėse parduotuvėse?

Perka maisto produktus

Elektroninės parduotuvėsŠtai Aivaras sako, kad jis negali pakęsti ėjimo į įprastas parduotuves, todėl el. parduotuvė leidžia jam tiesiog paprastai ir be problemų nusipirkti viską, ko jam tuo metu reikia. Tai jam nekelia streso ir jis pats gali tiesiog greitai gauti viską, ko jam reikia. „Nemėgstu pats eiti į parduotuves. Ypač į tuos didžiuosius super marketus. Ta akcija, kuri čia dabar vyksta, kai visi boikotuoja prekybos centrus, manęs nejaudina. Nes aš, galima sakyti, jau seniai esu viską ten visur boikotavęs. Man tiesiog nepatinka eiti į parduotuvę, stumdytis su vežimu ir su kitais žmonėmis, rinktis tas prekes, liesti jas. Nepatinka dar labai tai, kad parduotuvėse dažnai keičiasi prekių išdėstymas. Kas kelis mėnesius jei pakeičia prekių išdėstymą lentynose tam, kad tu sutriktum ir eitum ratais, kol apžiūrėtum visas kitas prekes, kol užsinorėtum kažko daugiau, prisipirktum ir tik pagaliau rastum tą savo pieno pakelį, dėl kurio atėjai, bet kartu su juo išsineštum ir dar vieną krepšį pirkinių. Kai taip yra – man lankytis prekybos centruose visai nepatinka. Todėl aš paprastai užsisakau visą maistą elektroninėse parduotuvėse ir man tai suteikia labai daug laimės“, – sako Aivaras.

Darbe stumia laiką

Miglė prisipažįsta, kad dirbant biure tikrai būna valandų, kai to darbo tiesiog nėra ir tu turi kažkaip prastumti tą laiką.„Aišku, kad taip yra ir kituose biuruose. Nes kartais su bendradarbiais susirašau ir galvoju apie tai, kad jie irgi kažką kito veikia. Arba draugės iš kitų kontorų siunčia laiškus. Ir aš žinau, kad laikas bėga ir visi veikia kažką tiesiog sau. Tai taip ir aš, kai dirbu tokiame darbe, per tas pertraukas, kol nebūna darbo, tiesiog sėdžiu prie kompiuterio ir veikiu ką nors, kas man patinka. Dažniausiai tai būna elektroninės parduotuvės ir visokie akcijų puslapiai. Tada ten susirandu kažką gražaus, nusiperku, vėliau pirkiniu džiaugiuosi“, – sako moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *